Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη επίσκεψη στη Λίντα μέσα σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα για να την ξανατσεκάρω αλλά και να λύσω μια μικρή παρεξήγηση που είχε δημιουργηθεί από την πρώτη μου κριτική. Πηγαίνω λοιπόν κατά τις 21.00 παρά και μου ανοίγει η "σωστή" υπηρεσία. Προς μεγάλη μου απογοήτευση μου ανακοινώνει ότι τα αλλά 2 δωμάτια είναι πιασμένα και θα περιμένω. Μπήκα λοιπόν στο τρίτο δωμάτιο που ήταν άδειο αφού πρώτα κατεβαλα το αντίτιμο των 50. (Ρώτησα για 69 αλλά μου είπε 70 ευρώ και έκανα πίσω). Στο δωμάτιο ήμουν ψυχολογικά προετοιμασμένος ότι θα περιμένω πολύ ,γιαυτο επικεντρωθηκα στην τηλεόραση που έπαιζε ταινία με μορφωτικό περιεχόμενο,για να περάσει η ώρα. Παρακολουθούσα λοιπόν με ιδιαίτερη προσοχή τις ερωτικές περιπέτειες διαφόρων ζευγαριών (δύο λευκών, ενός μαύρου και μίας λευκής, ενός λευκού και μίας "σκουρας" λάτινας,ενός άντρα και δύο γυναικών που επιδίδονταν και σε καργα λεσβιακό κλπ, όταν ξαφνικά ,μετά από κάνα 45λεπτό ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται μια ξανθιά κοπέλα. Τι διάολο λέω, λες να έφτασε η άλλη βάρδια; Που είναι η Λίντα; Τότε ακούω τη χαρακτηριστική της φωνούλα να με ρωτάει. Μου πάει το ξανθό; Της λέω, εγώ την τελευταία φορά που σε είδα είχες μαύρα μαλλιά,αλλά και τα ξανθά καλά είναι. Αφού λοιπόν και διάφορα αλλά τετριμμένα με ρωτάει αν θέλω μασαζάκι. Βεβαιως της απαντώ και ξαπλώνω μπρούμυτα. Ξεκινάει ένα αρκετά ικανοποιητικό μασάζ , όμως μετά από κάνα 5λεπτό τη σταμάταω και γυρίζω ανάσκελα. Έρχεται κι εκείνη από πάνω μου και τότε αρχίζει η βράδια του γλυψιματος. Χωρίς υπερβολή για τα υπόλοιπα 20 λεπτά επιδόθηκαμε σε ένα μανίασμενο διαγωνισμό γλυψιματος. Ο ένας έγλυφε τον άλλο στα πιο απίθανα σημεία αδιάφοροντας αν άλλος γαργαλιόταν ή ανάτριχιαζε. Αυτή τη φορά πήρα κι εγώ πολύ περισσότερες πρωτοβουλίες σε σχέση με την άλλη φορά και ήθελα να έχω το πάνω χέρι. Κάποια στιγμή ήρθε η ώρα του στοματικού κι εκεί η κλινοπάλη μας συνεχίστηκε με την ίδια ένταση. Τότε αποφάσισα να ασχοληθώ με το πίσω "σύστημα" της και άρχισα να τη δάκτυλοσκοπώ. Δεν έφερε αντίρρηση,απλώς μου πέρασε στο δάκτυλο ένα προφυλακτικό. Ταυτόχρονα η πίπα της συνεχίζοταν σε υψηλό επίπεδο. Τόσο που παραλίγο να τελειώσω. Τότε τη σταμάταω και τη βάζω ανάσκελα για ιεραποστολικό. Εκεί η καυλα μου είχε χτυπήσει κόκκινο. Τη σφυροκοπούσα με μεγάλη δύναμη και ταυτόχρονα της έγλυφα τα δάκτυλα των ποδιών της ,παρόλο που δεν είμαι και πολύ φαν της ποδολαγνείας. Έτσι μέσα σε αυτή την τρομερή ένταση κατέθεσα και αναθεματιζα τον εαυτό μου που δεν άντεξα περισσότερο. Το ίδιο παράπονο μου εξέφρασε και η Λίντα. Μετά το τέλος είχαμε ολίγολεπτη κουβεντούλα και ανανέωσαμε το ραντεβου μας πριν τις 15 Σεπτεμβρίου. Ημερομηνία που θα φύγει για διακοπές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού