Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Sex Studio 32214
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πρίν απο λίγες ώρες με την Τζέσσικα. Βγήκε μέσα στην κάβλα απο το σαλόνι, μόλις είχε ετοιμαστεί.

Κάναμε αρκετή κουβέντα πρίν ξεκινήσουμε, μόνο την ιστορία της ζωής μας που δεν είπαμε! Καθόλου βιαστική, ούτε μείωσε τον χρόνο που έκατσε μέσα μαζί μου παρά το πολύ μπίρι μπίρι. Άψογα προκαταρκτικά, έριχνε ματιές απο τον καθρέφτη καθώς με έγλειφε. Τα πόδια της δεν μπόρεσα και τα έγλειψα και φάνηκε να της αρέσει. Έχει πολύ ωραία άκρα και ήταν στην προσεγμένα. Κάναμε ώρα την φάση πριν το σεξ, ανταλλάξαμε και φιλάκια στον λαιμό αλλά μέχρι εκεί, στο στόμα δεν ήθελε και φυσικά το σεβάστηκα χωρίς να την πιέσω. Ήξερε τι να κάνει για να με ανεβάσει και δεν δίσταζε να παίρνει πρωτοβουλίες και ανέβαινε η κάβλα στα ύψη.

Σε μια φάση έκατσα απο πάνω τις όπως στις τσόντες, που τις καβαλάνε στα τέσσερα και είναι όρθιοι και όχι στα γόνατα, πολλή φαση! Εκεί έσκουξε λίγο γιατί έδειχνε να πονάει, και την πήρα λίγο στο μαλακό. ( ήθελα να την δώ ρόκκο στα τέλη των πρώτων -αντα μου! Εμμμμ ) Ωραία ανταπόκριση ακόμα και κατα τη διάρκεια του σεξ, έπαιζε το μουνί της με το χέρι της, έγλειφε τα δάχτυλα της, αλλά έπαιζε και με εμένα αρκετά. Όλα αυτά με κάνανε να τελειώσω λιγάκι γρήγορα αλλά φυσικά δεν το μετάνιωσα! ίσα ίσα! Ένα ωραίο 25λεπτο που μάλλον θα επαναληφθεί στο μέλλον!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού