Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο 1-2 η ωρα το βραδυ ψαχνω μια στα γρηγορα και βλεπω οτι ειχε βαρδια η ΑΜΑΝΤΑ!!!
Φυσικο ηταν να παθω ταραχη με το που ειδα της φωτογραφιες της.
Την κανω για σπυρου πατση 40 σφαιρα!
Παρκαρο αναγκαστικα στον κεντρικο δρομο γιατι στενα θα εβρισκα μονο την κλειδαρια!!
Μπαινω μεσα,βλεπω την τσατσα καλη συμπεριφορα απο μερους της,μου λεει ειναι η αμαντα αποψε και της λεω με χαρα ΤΟ ΞΕΡΩ!!!
Πληρωνω και επιτοπου κανω βουτια στο δωματιο και φτανω στο κρεββατι γυμνος να περιμενω με αγριες διαθεσεις αυτον τον ξανθο αγγελο(ηταν η πρωτη φορα που πηγα με την αμαντα)!!
Μετα απο αρκετη ωρα σκαει μυτη λαχανιασμενη και λεει ''μωρο μου σε ξεχασα'' και μου κανει ενα πεσιμο αλλο πραμα!!
Τα βγαζει ολα και αρχιζει να με φιλαει αχορταγα και παντου σε φαση που λεω απο μεσα μου''αυτη θα μου πιει το αιμα,θα βγω απο εδω τουλαχιστον 3 κιλα αδυνατος μονο και μονο απο τα φιλια της''
Γλυψιμο στα @ρχιδι@ και βλεμα που σου κοβει το αιμα!!
Αυτη η κοπελια ηταν η πρωτη μου που μου τον εκανε 3 ποντους πιο μεγαλο απο οτι ηταν..
Σκουφακι και δωσε,πολυ καλη η τεχνικη της αλλα ματαια προσπαθουσε να τον βαλει ολον μεσα''δεν με χαλασε καθολου βεβαια''
Καβαλαει πανω του με γυρισμενη πλατη και αρχιζει να τον ιππευει με τρελα,στα 4ρα καπακια η θεα ηταν ολο τα λεφτα και απο βογκητα πρεπει να την ακουσαν οσοι καθοντουσταν στα club απεναντι!!!
Βρισκω τα δυσκολα σε καποια στιγμη καθως βιαζοταν ο ''κυριος'' να παραδωση και την γυρναω και πεφτω πανω της με μανια.
Φιλια στον λαιμο απο μερους μου,δαγκωματα απο μερος της......... ΜΑΧΗ!!!!
Εκει ηταν και τα τελευτεα μου,με νικησε τελικα!!!
Λιγη κουβεντουλα στα γρηγορα και ενα παθιασμενο φιλι σημανε το τελος της κολασμενης νυχτας με την ΑΜΑΝΤΑ!!
Εννοειτε πως θα ξαναπαω και μαλιστα συντομα!!!

Σωμα:ενα απο τα καλυτερα κομματια που κυκλοφορουν!!
Στηθος:σουπερ...
Πισω οψη:μακραν η καλυτερη θεα...τι ηλιοβασιλεματα στην σαντορινι και μ@λ@κιες!!


Παιδες αξιζει και το τελευτεο €€€€ λεμε τουλαχιστον αυτη ειναι η δικια μου γνωμη!!

Amanda will be back for you.....soonΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Υπηρεσίες
loukelefsis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2011
τοσο καλη ειναι θελω να τη δοκιμασω
02 Σεπτεμβρίου, 2011
and ill wait for you sweety
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2