Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824494
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η βαθμολογια ειναι ενδεικτικη, αν μπορουσα θα εβαζα οχι απλα 10 αλλα 500~~!
Η ημερομηνια επισης ενδεικτικη!

Επισκεψη στον υπεροχο χωρο του Φυλης 104, με φιλο κατα την μεταμεσονυχτια βαρδια! Υπηρεσεια η φιλεναδα μου η κυρα Νικολεττα! Μεγάλο χαμόγελο
Γνωριμια με την Κελλυ στο σαλονι. Με το που εκανε την εμφανιση της το σαγονι μου χορευε στο πατωμα το γνωστο ασμα Εξαψη-Βασιλειου (http://www.youtube.com/watch?v=FAIobTqUvd4)
Της ειπα κατευθειαν ποιος ειμαι και ευθυς εσφιξε το μικρο της πονυ στην αγκαλια της! Μεγάλο χαμόγελο
Η Κελλυ ειναι το ομορφοτερο πλασμα που εχω γνωρισει ποτε...Περπαταει με εναν αερα, μια σιγουρια, μια αυτοπεποιθηση αλλοστε γνωριζει οτι ειναι η απολυτη φαντασιωση καθε αντρα! Μελαχρινη κολαση, ψηλη, κορμαρα...η απολυτη γυναικα!
Το προσωπακι της ειναι παρα πολυ γλυκο και το βλεμα της σαγινευτικο! Αλλοι κοιτουν τον ουρανο και χανονται, εγω κοιτω τα ματια της και ταξιδευω (που λεει και ο Νοτης). Εισοδος λοιπον στο δωματιο 4, πεντακαθαρο,με σφραγισμενες πετσετες και παντοφλες! Ευγε..! Σπασίκλας
Εκανα το ντουζακι μου σαν κυριος και η αναμονη ηταν μικρη! Ερχεται η Κελλυ και χανω την γη κατω απο τα ποδια μου! Δεν ανταλλαξαμε λεξη, κατευθειαν καυτα φιλια ! Με σπρωχνει στο κρεβατι και πεφτει πανω μου λεγοντας μου ψιθυριστα και αισθησιακα ''Σσσσσς απολαυσε το'' . Φιλια παντου αργα και με διαχυτο ρομαντισμο.
Περασμα προφυλακτικου και αρχιζει το ματς! Η γλωσσα της δεν παιζεται! Το καλυτερο στοματικο εβερ! Με εγλυφε κοιτωντας με στα ματια με αυτο το θανατηφορο βλεμα, επειδη ομως δεν ηθελα να εχουμε κανενα ατυχημα την γυρναω να την περιποιηθω και εγω αναλογως! Το νινακι της υπεροχο, μοσχοβολαγε τυχαιως το αγαπημενο μου γυναικειο αρωμα (versace bright crystal).Κατα την διαρκεια η Κελλυ εβγαζε αισθησιακες κραυγουλες που με τρελαιναν! Ας μπω ομως και στο κυριως πιατο! Ανεβηκα σιγα σιγα προς τα πανω φιλωντας την κατα μηκος του αγαλματενιου κορμιου της και παραλληλα εκανα την εισοδο μου στο αιδοιο της! Ανεπαναληπτη αισθηση να βλεπεις αυτα τα απιστευτα ματια να σε κοιτουν...
''Μου λεει σε καποια φαση θες να το κανουμε οπως το κανουν τα πονυ?'' το γελιο που ακολουθησε ηταν αναποφευκτο! Μεγάλο χαμόγελο
Την γυρναω με τα στιβαρα μου χερια Κουλ στα τεσσερα και τι να πω???
Ο τουρλοτος,σφρυγιλος και στητος ποπος της ειναι το κατι αλλο!
Ηθελα ομως να δοκιμασω και την αγαπημενη μου σταση με αυτην την γυναικαρα οποτε της λεω ''Μιας και καναμε τα πονυ δεν παιζουμε και τους καουμποιδες!? Γελια εκατερωθεν και σαν καλη αμαζονα ανεβαινει πανω μου! Ποσο πια να αντεξει ενας αντρας με τετοια γυναικα πανω του! Τα οπλα παραδοθηκαν! Εκατσε για λιγα λεπτα ετσι δινοντας μου φιλακια στο λαιμο και την γυρω περιοχη! Μπηκαμε μαζι για ντουζακι και υστερα απο μερικα λεπτα, με αποχερετησε δινοντας μου δυο καυτα φιλια! Ηθελα σαν τρελος ομως να ξαναζησω αυτην την εμπειρια οποτε σηκωσα το τηλεφωνο να κανονισω με την φιλεναδα μου την κυρα Νικολεττα να μου στειλει παλι αυτο το υπεροχο πλασμα!! Μεγάλο χαμόγελο Κουλ
Επειδη καποια πραγματα πρεπει να μενουν μεταξυ δυο ανθρωπων δεν θα κανω περιγραφη του δευτερου γυρου!

Κελλυ μου, ομορφια μου, αστερι μου, γυναικαρα μου ομορφη, ποια να συγκριθει μαζι σου????
Ολες ειναι απλα γυναικακια μπροστα σου!

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΕΙΣΑΙ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΜΑΖΙ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
thanasis_tmrf
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2011
Άξιος υπερτιτανομέγιστε....!
24 Αυγούστου, 2011
μμμ σιγα θα γλυστρησουμε αρωστάκι Γαμήσου
S
stam_90
24 Αυγούστου, 2011
Διορθωση

Προκαταρκτικά ΝΑΙ
25 Αυγούστου, 2011

Νομίζω πως κάποιος είναι ερωτευμένοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!! lol


Υ.Γ. By the way, πολύ ωραίος τίτλος Αθανάσιε!!!
25 Αυγούστου, 2011
Καλα στεφανα! Ποτε θα φαμε κουφετα???
25 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εννοώ εμένα εξυπνάκια!
25 Αυγούστου, 2011
''Κελλυ-Εχεις οσα εχουν ολες τους μαζι!''

Κόψε κάτι...

B
bottom
26 Αυγούστου, 2011
Δεν κοβω τιποτα αγαπητε μου! Χεχε!

Η Κελλυ ειναι το απολυτο θυληκο!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8