Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ιζαμπέλα είναι ένα ξανθό σέξυ μωρό που σε κάνει πύραυλο με το που την βλέπεις. Είναι από την Τσεχία αλλά τα ελληνικά της είναι πολύ καλά. Με το που μπήκε στο δωμάτιο μύριζε υπέροχα και αυτό με εφτιαξε απίστευτα. Σωματάκι σούπερ με πολύ καλές αναλογίες. Ψηλή, γύρω στο 1.70 με βυζάκι αρκετά καλόσχηματισμένο για σιλικονάτο, αλλά και με μια φάτσούλα πρόστυχη (αν και είχε μερικά σημαδάκια) που σε προκαλεί να κάνεις τα πάντα μαζί της. Επί το έργο η κοπέλα είναι πολύ φιλική και προσπαθεί να ικανοποιήσει ό,τι της πεις. Ο αγώνας ξεκίνησε με ιεραποστολικό και ύστερα από κάμποσο σφυροκόπημα της ζήτησα να γυρίσει από πίσω όπου τελειώσα με πισωκολλητο, αφού η θέα του φοβερού της κώλου δεν μου άφησε πολλά περιθώρια να συνεχίσω και με άλλη στάση. Είναι αρκετά μάχημη και ξέρει να σε ανεβάζει με τις κραυγούελες της στο κρεβατι. Αφού τελειώσα κάτσαμε λίγο στο κρεβάτι για χαλάρωση και πιάσαμε μια σύντομη κουβεντούλα όπου μου έβγαλε μια πολύ γλυκιά και ευχάριστη κοπέλα που σέβεται τον πελάτη χωρίς να βιαστεί να φύγει από το δωμάτιο. Το στουντιο γενικά είναι από τα πολύ καλά που υπάρχουν αλλά στην συγκεκριμένη επίσκεψη στο δωμάτιο που ήμουν εντόπισα ένα μικρό λεκέ στην άκρη του σεντονιού για αυτό και είναι λίγο χαμηλή βαθμολογία στο θέμα καθαριότητας. Σε γενικές γραμμές πάντως πέρασα πολύ όμορφα με την Ιζαμπέλα και σίγουρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού