Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 17 10
Sex Studio 51732
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στην Αλεξάνδρα. Χώρος: μέτριος. Το δωμάτιο έχει σημαντικές ελλείψεις. Δεν διαθέτει ούτε ντους, ούτε νιπτήρα ούτε τηλεόραση. Πάλι καλά που είχε μωρομάντηλα. Η υπηρεσία: ευγένεστατη. Δεν έχω παράπονο. Η κοπέλα: μεγαλοσώμη 35άρα +,με λίγα περιττά κιλά γύρω από τη μέση και την περιφέρεια, τεράστιους φυσικούς βυζους για αρμεγμα,(κοινώς νταρντάνα) με συμπαθήτικο πρόσωπο και ξανθά μαλλιά. Η συμμετοχή: επέλεξα το απλό πρόγραμμα. Παρόλα αυτά η συμμετοχή της έδειχνε ότι ήθελε να προσφέρει κάτι παραπάνω. Για παράδειγμα μόλις μπήκε στο δωμάτιο με ρώτησε αν ήθελα μασάζ. Και όταν έγνεψα καταφατικά με ξαπλώνει μπρούμυτα και ξεκινάει ένα αρκετά καλό μασαζάκι το οποίο κράτησε γύρω στα 5 λεπτά. Μετά γυρίζω ανάσκελα και αρχίζουν τα προκαταρκτικά. Φιλιά και χάδια στο λαιμό και το στήθος και πιπίλισμα από την πλευρά μου του τεράστιου στήθους της. Ωστόσο στην ατμόσφαιρα. κάτι δεν πήγαινε καλά. Ίσως να ήταν δικό μου το πρόβλημα , όμως δεν μπορούσα να λειτουργήσω. Μου φοράει σκούφο ενώ το πεος είναι ακόμα μαλακό και αρχίζει το στοματικό. Μέτρια πράγματα και απορώ για τις διθυραμβικές κριτικές άλλων συναθλητών. Μέτριο γλυψιμο χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο ,ενώ για περιποίηση @@ και της γύρω περιοχής ,ούτε λόγος. Το αποτέλεσμα ήταν να μη σηκωθεί εντελώς όρθιο το εργαλείο που υπάρχει ανάμεσα στα σκέλια μας. Παρόλα αυτά επιχείρησαμε διεισδυση. Αρχικά. ιεραποστολικό. Τζιφος! Μου βγάζει το προφυλακτικό και προσπαθεί να μου κάνει ισπανικό. Όμως η όλη φάση γίνεται εντελώς άνευρα και χωρίς πάθος. Έτσι ούτε τώρα είχαμε το επίθυμητό αποτέλεσμα. Βάζει καινούργιο προφυλακτικό και κάθεται πάνω μου σε στάση ιππαστί. Το κάναμε έτσι για αρκετά λεπτά,όμως τίποτα. Έτσι καταλήξαμε στη σίγουρη λύση του φραπέ. Τελείωσα καθώς με το ένα χέρι τον έπαιζα,με το άλλο τη δάκτυλοσκοπουσα και στις δύο τρύπες κι εκείνη μου έγλυφε τις ρώγες του στήθους μου. Δεν ξέρω τι δεν πήγε καλά. Ίσως δεν είχαμε την κατάλληλη χημεία μεταξύ μας. Ίσως να φταίνε οι πολλές (σχεδόν καθημερινές) καταθέσεις μου. Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι η κοπέλα είναι φιλοτιμη,έχει διάθεση,υπομονή κι από ότι μπόρεσα να καταλάβω είναι και καλό παιδί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού