Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161880
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το καλύτερο comeback ever.

Η Λούσυ επέστρεψε και μάλλον έχει βάλει σκοπό να ανεβάσει τον πήχη απίστευτα στην πόλη κ αν πάει έτσι θα μονοπωλήσει το ενδιαφέρον πολλών ατόμων.
Παίζει να ήμασταν μέσα κανένα 20-25 λεπτά με το απλό πρόγραμμα. Γενικά το απόλυτο VFM στην πόλη.
Η Λούσυ για όσους δεν την ξέρουν είναι από Ρουμανία μικρούλα στην ηλικιά κοντά στα 20, μελαχροινή με πολύ πιπινοσωματότυπο. Λεπτή με σφιχτό σωματάκι, μικρά καλοσχηματισμένα βυζάκια και μια χαρακτηριστική ελιά πάνω από τα χείλια.
Μπήκε μέσα τελείως GFE παίζει να κάναμε προκαταρκτικά πάνω από 5 λεπτά. Φιλάκια παντού γλυψίματα, αγκαλιές, χάδια. Χαμός! Η πίπα γαμάτη, αργή και αισθησιακή χωρίς καραμπαλίκινγκ όμως κάτι που δεν το ζήτησα, δεν ξέρω τι θα έκανε αν το ζητούσα.
Απ' ότι μου έλεγε διαβάζει τα πάντα στο site οπότε μπορεί να πιάσει τον παλμό του καθενός και γενικά πλέον ξέρει τι πρέπει να γίνει για να είναι ο καθένας ευχαριστημένος.
Στο σεξ μονοπωλήθηκε σχεδόν το πισωκολλητό, όπου είναι όλα τα λεφτά. Αφού τέλειωσα κάθησε πολύ χαλαρά και μιλούσαμε επίσης πολύ ώρα.
Πραγματικά δεν μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο τόσο πολύ ώρα σε προκαταρκτικά και στο τέλος.

Τρομερή απόδοση, πολλά μπράβο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2011
Καραμπαλίκινγκ με έκανε η Λούση την τρίτη φορά που την επισκέφθηκα και μάλιστα χωρίς να της το ζητήσω. Τις δύο πρώτες δεν μου έκανε και δεν της το είχα ζήτησει και εγώ. Το γράφω εδώ μιας που στην τελευταία κριτική μου παράλειψα να το αναφέρω.

Επίσης πάρα πολύ εύστοχη η παρατήρηση σου για ανέβασμα του πήχη στην πόλη μας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1