Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161878
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε Κυριακή πρωί σε μια άδεια Θεσσαλονίκη με αρκετή ζέστη, μετά από μια περιήγηση στον Βαρδάρη και μετά από διθυραμβικές κριτικές για την Λούση, είπα να δοκιμάσω. Εξάλλου δεν μ' έπαιρνε, από τις απανωτές πατάτες του τελευταίου 15θημέρου.
Σε κουβέντα με την κυρία (τσατσά) του Λαφάμ (πολύ ευγενική και χαμογελαστή) και ένα μικρό παζαράκι πέρασα με ελεύθερο μπουμπουκάκι Χαμόγελο
Προσέφερε καθαρή (μοσχομύριζε) πετσέτα και μπήκα σε ένα δωμάτιο πραγματικό γήπεδο Χαμόγελο
Πεντακάθαρο σαν Ξενοδοχείο και τα σεντόνια ολόφρεσκα! Το κρεβάτι 3x3 Χαμόγελο
Μετά το ντουζάκι μπαίνει η Λούση χαμογελαστή και φρέσκια ... μοσχομύριζε σαν τριαντάφυλλο !!!
Πολύ ωραία προκαταρκτικά ... φυλάκια ρουφηχτά χαδάκια παντού, σαν να αγκάλιαζα το γκομενάκι μου ... (πολλά - πολλά χρόνια πριν) lolΧαμόγελο
Ένα κωλαράκι !!! ΦΩΤΙΑ !!! (Θα τιμηθεί την επόμενη)
Η κοπέλα ΣΥΜ-ΜΕ-ΤΕ-ΧΕΙ !!! Τα δίνει όλα ... και "τα σπάει" !!!
Και όταν λέω "τα σπάει" ... μου έσπασε και τα γυαλιά μου χαχα ... όπως σηκώθηκα τα πάτισα και σπάσανε Χαμόγελο ... Όλα καλά ... Θα πάρουμε άλλα !!!
Στο θέμα μας τώρα : ... Κάνει ένα εκπληκτικό Κούνημα και της αρέσει να το απολαμβάνει ο πελάτης !!!
ΝΑΙ μου άρεσε και φυσικά θα ξαναπάω !!! Συστήνεται ανεπιφύλακτα !!!


Τώρα για την βαθμολογία υπάρχει ακόμα ένα θέμα ... Αν μπορούσα να βαθμολογήσω σωστά θα έβαζα:

Εμφάνιση κοπέλας* 9

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας* 10

Χώρος/καθαριότητα χώρου* 10

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου* 10

Πρόσβαση/Parking* 10

Σχέση απόδοσης/τιμής* 10

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
Greek30
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού