Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 382103
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατευθηνθηκα προς το συγγεκριμενο σπιτι προς αναζητησης της Ελενας, αλλα μιας και δεν την βρηκα δουλευανε 2 κοπελες η μια μπαζακι μαυρομαλα ζωη και η αλλη Αντριανα ξανθια με σγουρα μαλια, διαλεξα φυσηκα την Αντριανα και οτι μου εβγενε μιας και δεν με επερνε χρονικα...
Το στουντικια μετριο, με δωματιο με διπλο κρεβατι και κλιμα, αλλα η απουσια νυπτηρα καλα κρατα.!!! ευτηχως υπηρχε ντουζιερα.
Η κοπελια εμφανησιακα μια κοινη κοπελαρα, ομορφο προσοπακι, με σκουλαρικακι πανω απο το σαγονι, βυζαρες φυσικες κλασικου σχηματος, σωματακι κοινο με ποιασηματακια, επιδερμιδα αλημενη με αλοιφες και λαδια ειχε μια τελεια αισθηση, μισομαυρησμενο κορμακι, ηρθε μεσα και εποιασε με την μια δουλεια, με ερηξε στο κρεβατι και αρχισε να με φιλαει παντου, οι βυζαρες της ειναι τελειες στην αφη, προσφερε ισπανικο με αυτες αν και ελαχιστο, περασμα της καποτας αλλα καλτσα και πιπα δυνατη μοναδικη, εγλυψε ελαχιστα και τα αρχιδακια, με ερεθισε αρκετα.! ανεβηκε με δικη της προτωβουλια απο επανω με την μια, εισοδος λιγο σφοχτη μου φανηκε, κλικαρηστικε μεσα της και κοντραροντας με στο στηθος με τα χερια της αρχισε να κουνειτε γαματα.! ενω απολαμβανα τα βυζακια της τα οποια τα εγερνε πανω μου επειδηκτικα, μου εδειξε οτι γουσταρε να γαμηθει, αλλα μου το χαλασε λιγακι χαιδευοντας τα αρχιδα μου για να τελειωσω, ετσι την κοντραρα για να αλαξουμε σταση και την γυρησα σε ιεραποστολικο απο την αντιθετη μερια του κρεβατιου χωρις να αποσυνδεθουμε, ανελαβα εγω εκει να την γαμαω γονατιστος και να βλεπω την ωραια εμφανισιακα μουναρα της ενω αυτη αρχισε να λεει τα δικα της βρομωλογα.! και να δεινει ρεισταλ με βογγυτα και φωνουλες οτι της αρεσει που με αναστατωσαν και αλλο, οσπου εχυσα...
Γενικες γραμμες καλη φαση η Αντριανα, δεν εδειξε σημειο βιασυνης, σωματαρα οχι μοντελου αλλα πολυ καλο, τιμησε τα λεφτα της και με αφησε να φυγω με καλες αναμνησεις, σωνοντας με απο την αποτηχημενη πρωινη καταθεση.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.300
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού