Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ρουσλανα πιπινα, με το που βγηκε στην υποδοχη μου θυμησε στο προσωπο και στα ματια παλια κοπελα που δουλευε πριν κανα 2 χρονια στην Θεσσαλονικη (Μιλανα) αλλα σε ποιο small καταστασεις, δεν μπορεσα να την βγαλω απο το μυαλο μου και γυρησα μετα την γυρα που εκανα, το δωματιο αν και καλο και καθαρο ουτε νυπτηρα ειχε, ουτε ντουζιερα, μονο ενα αντυσυπτικο πανω στο κομοδινο και χαρτι κουζινας...απογοητευση.!
Το πακετο ολοκληρωθηκε οταν ηρθε και η μικρη, με το ζορι της επερνες κουβεντα, προσωπακι πανεμορφο, σωματακι μινιον με κωλαρακι που σε κανει να αναστεναζεις και καλυτερα να τραβας μαλακια παρα να το γαμας.!! βυζακι.??? αν εχεις χερια 15χρωνου γεμιζει η χουφτα με το ζορι, μονο μεγαλη ρωγα εχει πεταχτη, αφου δεν προσφερε προκαταρτικα και εφαγα γερη πατατα με το βυζι της μιας και ειπα δεν εχει ογκο που δεν εχει, ας απολαυσουμε την ρωγα, με το που την εγλειψα γεφτηκα μια πικρη γευση που με εβαλε σε σκεψεις τι μπορει να ειναι.?? χυσια αλουνου.??? απλισια.??? κωλονια με τιποτα.!! απομακρυνθηκα λες και με χτυπησε ηλεκτρικο ρευμα.!! και αφεθηκα να με πιπωσει με μια βαριεστημενη πεολειχια, βαρεθηκα την εβαλα απο κατω να την γαμησω να φυγω, συμετοχη απο μερους της μηδεν, παρα μονο εδειχνε να ποναει και να δυσκολευετε, μου εριξε 1-2 ματιες να δει τι κανω, την γυρησα στα 4αρα να δω το αφρατο κωλαρακι της, χαζευα το κορμακι της απο το πλαινο καθρευτη, η αληθεια να λεγετε σωματακι της ειναι και γαμω.!! αλλα αποδοση γαμησετα, εκει παλι εδειχνε να ενοχλειτε και να φενετε οτι ποναει με την ολη φαση, ενω την γαμαγα χαλαρα αλλα και δεν μου φενοταν τοσο στενομουνα, αναστεναζε λες και ανεβενε καμια ανηφορα.!! ευτηχως δεν δυσανασχετησε, εχυσα και την αποχερετησα, ενω το χαμογελο ηρθε στα ομορφα χιλη της, πλυθηκα με το αντισυπτικο μιας και η απουσια νερου με εφερε σε δυσκολη θεση, σκεφτηκα να πλυνω και τα χειλια μου με αυτο μιας και εγλυψα τα πικρα βυζια της.!! και το εκανα, εκει καταλαβα οτι η γευση απο τα βυζια της ηταν ιδια με το αντισυπτικο, αρα καθαρηζετε με αυτο, ισως και να λουζετε.!! τα μουρομαντηλα δεν τα ξερει η μικρα.??? αφηνουν ωραια μυρωδια χωρις περετερω παρατραγουδα...
Εν ολιγης κομοδινο πολυτελειας το εκλαψα το μισο το 50αρικο, το αλλο μισο το αξιζε λογω εμφανησης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.306
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2011
Ρε παιδιά δεν κοιτάτε παλιές κριτικές. Τα έχω γράψει εγώ και ο bakalhs πριν 2-3 μήνες. Παλτό από τα λίγα.
Στηρίζεται στην εμφάνιση της 15χρονης και στην υπομονή μας. Μεγάλη πατάτα, πέταξε τα λεφτά καλύτερα στην τουαλέτα.
24 Αυγούστου, 2011
Καημενε Καραμαν .. και δε πηγαινες στη Τζεσυ να στηριξεις και την οικονομια της Γερμ....εεε της Θεσσαλονικης
06 Σεπτεμβρίου, 2011
φανταστειτε παιδια να την παρει κανεις ντουετο με τη τζεσικα (αλλη απαραδεκτη). Κομοδινο + καρεκλα = 0!!!!!!!!!!
Μακρια!!!!!!!!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3