Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το στουντιο πολυ καλο, με σαλονακι το οποιο διαθετει στηλο, οι κοπελες εκεινο το βραδυ 2, η μια η Ρωξανη μελαχρινη πιπινα με εξεσιο καλιγραμμο κορμι και η 2η η Νανσυ ξανθια παρουσια που σε αναστατωνει με την εμφανηση της, περασα μεσα με την 2η, το δωματιο απαραμιλης αισθητηκης με ντουζιερα και μεγαλο υδρομασαζ, προσφερθηκε πετσετουλα για ντουζακι αλλα το μεγαλο μειον ειναι οτι στο δωματιο δεν υπηρχε νυπτηρας, το κρεβατι στρογγυλο αν θυμαμαι καλα με τουλια και κουρτινες να αιωρουνται απο πανω του.
Η κοπελια μου αφησε χρονο αρκετο θα ελεγα, ηρθε μεσα και συστηθηκε ως Μυτιληνηνια 23 χρωνων, αν και με μερικα σημαδακια πανεμορφο προσωπακι, ματαρες, με γλυκια χρια φωνης, ξανθο ανοιχτο καρε μαλι, βυζαρες σιλικονουχες τουμπανο με μεγαλη ρωγα, μεση δαχτυλιδι, κωλαρακι μετρημενο στενο αφρατο, ποδαρακια λιγνα καλιγραμμα, γοβες πλαστικες 20αποντες.?? που την κανουν ενα με την γη οταν κατεβει απο αυτες ενα μεγαλο επιβλιτικο τατου στο δεξι της μπουτι...ξεντυθηκε και μου ριχτηκε στα προκαταρτικα, με ρωταγε συνεχεια τι και πως μου αρεσει, η πιπα της καλουτσικη, προστυχη να τον χτυπαει αναμεσα και πανω στα στα βυζια της, με αφησε να της προσφερω και εγω μερικα προκαταρτικα αλλα και να παιξω με την μουναρα της καθως ξεστομιζε προστυχολογα αναφερομενη σε αυτο, σταση μια και μοναδικη ιεραποστολικη, ηθελα να βλεπω και να τελειωσω βλεποντας το προσωπο της, το μουνακι της καλο στην αισθηση, με παροτρυνε να της το χωνω ολο και ποιο βαθια, παιζοντας με αυτο αλλα και χαιδευοντας μου τα αρχιδια, το μονο λαθος της, αλλα και να ξεστομιζει προστυχολογα, στο τελος τυλιχτηκε γυρω μου καθως καταλαβαινε οτι τελειωνω, δεν βιαστηκε να σηκωθει απο το κρεβατι, πριν απο εμενα, με καληνυστησε με φιλια στα μαγουλα και αποχωρησε...
Καλη περιπτωση η Νανσυ, τουλαχιστων δεν μου εδειξε κατι αρνητικο σε ολη την συνευρεση, δεν βαζει φωτιες αν και μπορει να το κανει, το μελον της θα διξει μιας και δεν βρηκα καποια κριτικη να αναφερετε σε αυτην και υποθετω οτι ειναι καινουρια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.296
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού