Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381421
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συγκεκριμένο στούντιο το είχα επισκεφτεί για πρώτη φορά πριν 2 βδομάδες περίπου, όπου βίωσα την απογοητευτική εμπειρία-αγγαρεία της Έλενας(αναφέρω αγγαρεία διότι έτσι έχει ειπωθεί και από κάποιους άλλους-έστω λίγους- "συναγωνιστές" εδώ μέσα). Χθες, λοιπόν, ξημέρωμα Σαββάτου προς Κυριακή αποφάσισα να πάω ξανά με την ελπίδα μιας καλύτερης εμπειρίας. Στο σάιτ έγραφε πως τα κορίτσια που θα βρίσκονταν εκείνη την ώρα στο στούντιο θα ήταν η Αντριάννα, η Έφη και η Σάρα... Μπαίνω μέσα και η τσατσά(ευγενικότατη) μου παρουσιάζει εκτός από τις τρεις αυτές κοπέλες ΚΑΙ τη Σοφία... Μου άρεσε η εμφάνιση και το στυλ της και περνάω μέσα για κανονικό πρόγραμμα μαζί της...Δε θα μπω σε λεπτομέρειες για τη συνεύρεσή μας, απλώς θα πω ότι η κοπέλα είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ... Δημιουργεί μια πολύ όμορφη ατμόσφαιρα, είναι δεκτική σε χάδια και φιλιά(τα οποία φιλιά σε λαιμό και πρόσωπο η Έλενα δε με άφηνε καν να τολμήσω),κάνει πολύ καλά προκαταρκτικά, δε βιάζεται, συμμετέχει(χωρίς να φαίνεται ότι κάνει αγγαρεία), έχει ωραίο κορμί, όμορφο στήθος και με έκανε να περάσω καλά...Αυτό που θα μπορούσε να διορθώσει είναι να μη χρησιμοποιεί τόσο χέρι στο στοματικό... Όταν τελειώσαμε κάθισε για λίγο μαζί μου(η Έλενα έφυγε ΑΜΕΣΩΣ), κάναμε και λίγο πλακίτσα για τις ηλικίες μας(εκείνη με νόμισε μεγαλύτερο απ'όσο φαίνομαι και εγώ επίσης την έκανα λιγάκι μεγαλύτερη απ'όσο είναι). Φιληθήκαμε, χαιρετηθήκαμε(της είπα ότι θα τα ξαναπούμε σίγουρα),έκανα ντουζάκι και μετά έφυγα... Σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω, γιατί συνδυάζει τα πάντα: ομορφιά, κορμί, τεχνική και πολύ καλή συμπεριφορά...

P.S. Καθ'ό,τι πρώτη κριτική, η βαθμολογία στα περισσότερα σημεία ήταν η μέγιστη επιτρεπτή.
Όσον αφορά στην πρόσβαση το 10 μπήκε γιατί χρησιμοποίησα ΜΜΜ.
Η βαθμολογία για το χώρο είναι τέτοια, καθώς σφραγισμένη πετσέτα δεν υπάρχει ούτε αντισηπτικό αλλά και για κάτι άλλο... το πολύ άρωμα...βγάζεις τα ρούχα και με το που τα ξαναφοράς μυρίζεις ολόκληρος Θησέως 40...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού