Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824176
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάνοντας την βόλτα μου στο κέντρο της Αθηνάς συνοδευμένη βέβαια με ένα ποτάκι κατηφόρισα στην γειτονία μου και πριν πάω σπίτι επισκέφτηκα το studio. Μπαίνοντας μέσα όπου δεν είχε κόσμο είπα στην υπηρεσία ότι ήθελα την αγαπημένη μου κελλυ έδωσα το κατοστάρικο για φουλ πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο που είναι δίπλα στο μπαρ Πριν μπω η ευγενική υπηρεσία με ρώτησε αν ήθελα ένα ποτό και βέβαια δεν είπα όχι για ένα ουισκακι … Αφού γδύθηκα και έκανα ένα πανάκι περίμενα την μούσα μου….Εδώ πρέπει να κάνω μια παρατήρηση ότι η υπηρεσία δεν είχε φτιάξη καλά το κρεβάτι ενώ είχε και ένα άδειο φακελάκι προφυλακτικού στη μέση του κρεβατιού όπου το πήρε αμέσως η κελλυ και το έβγαλε έξω ….τέλος πάντων αφού μπήκε η ομορφιά μου και με είδε σαν αίλουρος μου ορμηξε με αγκάλιασε με πέταξε στο κρεβάτι και με φίλησε με πάθος χωρείς να πάρω ανασα,,,,αυτό για το καλωσόρισμα… αφού μιλήσαμε λίγο πήρε ένα δονητή και το έβαλε μέσα στο αιδοίο της προκαλώντας πλήρης στύση σε εμένα ….. τότε άρχισε να περιποιείται το όργανο μου όπου ήταν το κάτι άλλο…μετά από λίγο ξαναπήρε τον δονητή και βάζοντας κρεμά πάνω του (αφού είχε προφυλακτικό φορεμένο ο δονητής) το έβαλε στη πίσω τρυπούλα κοιτώντας με πονηρά σαν να μου λέει ήρθε η ώρα ε?Μεγάλο χαμόγελο...συνεχίζοντας να το κάνει αυτό εγώ έγλυψα το στήθος της ενώ κατεβαίνοντας κατέληξα στο αιδοίο της ….μετά ξανά λίγο ακόμα στοματικό και αφού μου φόρεσε προφυλακτικό ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να κοπανιέται για αρκετή ώρα κόβοντας την ανάσα μου από ηδονή….αφού κατέβηκε από πάνω μου ήρθε η μεγάλη στιγμήΚουλ…της είπα γυρνά να σε δοκιμάσω και από πίσω και είπε οκ…βάζοντας κρεμά στο πέος μου ήρθε η πολυπόθητη διείσδυση όπου κράτησε ώρα …ήταν κάτι το μαγικό που έχανα τόσο καιρόΝτροπή….στοματικό και πάλι μετά στάση 69 και ήρθε το τελείωμα μετά από λίγο στο στήθος της όπου ένα καυτός πίδακας σπέρματος ανέβλυσε από την πηγή του….αφού τα είπαμε λίγο ακόμα την αποχαιρέτησα με ένα φιλί στο στόμα ανανεώνοντας το ραντεβού μας….μπανακι πάλι και έφυγα για σπίτι…

Ας εξηγήσω λίγο την βαθμολογία μου


Εμφάνιση κοπέλας 10
Τη να πω τώρα εγώ η κοπέλα είναι πανέμορφη και έχει σώμα το κατάλληλο να ερεθίζει τους άντρες

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 10
Άλλο ένα δυνατό χαρτί της όπου θα σου κάνει τα πάντα χωρίς διαμαρτυρία…


Χώρος/καθαριότητα χώρου 8
Όλα οκ εκτός λίγο αυτό με το κρεβάτι


Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 9
Αρκετά ευγενική αφού με ρωτείσαι αν θέλω ένα ή δυο παγάκια Μεγάλο χαμόγελο


Πρόσβαση/Parking 10
Αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό γιατί πάω με τα ποδιά…παντός δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βρεις parking


Σχέση απόδοσης/τιμής 9
Και εδώ οκ

Υ.Γ 1
Μπορεί να είναι λίγο βαρετό η κουραστικό να αναφέρομαι στις κριτικές μου στην ίδια κοπέλα αλλά θέλω να μοιράζομαι της εμπειρίες μου στους συναγωνιστές μου που ίσως τους βοηθήσουν…

Υ.Γ 2
Λίγο πριν φύγω γνώρισα την Μαρίνα όπου ήταν εντυπωσιακή και όμορφη …σύντομα θα ειναι και αυτη στις κριτικές μου


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2011
άρε ταφτάρ φίλε μου με τα ωραία σου...θα ήθελα σε παρακαλώ να μου ενοικιάσεις ένα δωμάτιο στο σπίτι σου ώστε να είμαι κ γω σε απόσταση αναπνοής από το στούντιο...τώρα τελευταία δεν βρίσκω με την καμία παρκινγκ. μόνο στο γωνιακό...πρέπει να δοκιμάσεις κ μαρίνα και αλεξάνδρα και αλίκη...όλο λέω να πάρω το ξανθό μωρό αλλά δεν την πετυχαίνω όταν θέλω...Λύπη(
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1