Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161882
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Eπιστροφη σε στουντιο αν και ταγμενος βαρδαρακιας..!
μετα τις καλες κριτικες επρεπε να παμε για να δουμε αν θα παρει τελικα την εγκριση ΓΑΜΑ-iso!

ο χωρος ισως ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην θεσσαλονικη αψογος δεν θα περιγραψω εξαλου υπαρχουν και φωτο
η τσατσα επισης απο τις πιο κουλ και κυριλε καμια σχεση με κατι αλλες τραγικες προκλητικες που σου σπανε τα νευρα

ηξερα οτι θα ητανε η λουση οποτε θα περνουσα ετσι και αλλιως μετα απο τις κριτικες των συναγωνιστικων δυναμεων της μπουρδελοκαταστασης

περναω στο δωματιο χλιδα και αυτο ωραιο επισης κατι αλλο καλο που μ'αρεσε ειναι οτι υπηρχε ελαχιστη μουσικη σχεδον καθολου!και ειναι κατι που μου σπαει τα νευρα πχ στο villa βαραει τοσο δυνατα κατι μπιτια που νομιζεις οτι εισαι σε κλαμπ
κατι αρνητικο η ελειψη καθρεφτη στο προσκεφαλο πως να το κανουμε αν υπαρχει δινει κατι επιπλεον..

η κοπελα και αυτη εχει φωτο οποτε δεν θα περιγραψω και η αληθεια ειναι οτι δεν με ενοιαζε και τοσο η εξωτερικη εμφανιση οσο οι επιδοσεις μεσα γιατι αν ηθελα εμφανιση λιγο παρακατω ηταν η ισως πιο ωραια στην πολη η τζεσι αλλα ειναι το μεγιστο κομοδινο..

αρκετα ψηλη μου φανηκε δυνατο σωμα μαυρισμενο και με τα τανλινες να ξεχωριζουν!
στα προκαταρκτικα δεν αργησε να φερει στηση 100% με χαδακια και φιλακια σε λαιμο κλπ
α επισης ειχε και ωραιο αρωμα γενικα μοσχομυριζε

ξεκιναει στοματικον πολυ καλο και χωρις καθολου βιασινη ειχαμε και καραμπαλικινγ!
δεν θυμαμαι τα προγραμματα π μ ειπε η τσατσα αλλα αν κανει ελευθερο στοματικο πιστευω θα ειναι ολα τα λεφτα

στην συνεχεια διαφορες αλλαγες στασεων στα τεσσερα απο πανω αυτη απο κατω οπου εδειξε μεγαλη ευλιγισια με ποδια να σηκωνονται σε ομους κλπ κλπ
περασε "αρκετος" χρονος(με τα στανταρ που μας εχουν βαλει κατι φουστοτσαταδες..και εγω δεν τελειωνα
λεω ενταξει αντε μην ακουσει κ αυτη τιποτα οτι αργει κλπ την λεω φυγε αν θελεις αλλα αυτη εκει το συνεχιζε!(στην θεση της αλλες εχουν φυγει και μειναμε με το πουλι ανα χειρας μην αρχισω να λεω ονοματα..)

πολυ υπομονετικη
δεν εγκατελειψε τον αγωνα μεχρι να τελειωσω

α επισης να αναφερω οτι εχει και φοβερη τριπουλα πισω..δεν ξερω αν την δινειΧμμμ; αν το κανει και αυτο θα ειναι ολα τα λεφτα

κλεινοντας την κριτικη θα λεγα μονο καλες εντυπωσεις μου μεινανε
πιστευω οτι ειναι στο ιδιο επιπεδο με την αφρουλα απλα λιγο πιο ησυχη
οποτε μονο απο αυτο καταλαβαινεται οτι αξιζει σιγουρα μια δοκιμη!

μπραβο εγω παντως εγκρινω!~

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.504
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού