Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825674
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία παραπλανητική!
Σε μιά έρημη σχετικά Αθήνα είπα να δοκιμάσω το κορυφαίο κατά πολλούς οίκημα.Με την ταυτότητα πρόχειρη (λόγω περιοχής)τυχαία πάρκαρα σχεδόν απέξω.Το ευαγές ίδρυμα είναι όπως έχει ειπωθεί εντυπωσιακό,εξαιρετικό περιβάλλον διακόσμηση κ.λ.π.Η τσατσά ταλαίπωρη αλλά ευγενική ,επέμενε να κεράσει ποτό αρνήθηκα.Τρία τεμάχια παρουσιάστηκαν Νεφέλη - Ελένη και η .....δεν θυμάμαι (αμελητέα).Η Ελένη καλύτερη αλλά κόπηκε λόγω τατουάζ στη μέση που δεν τα γουστάρω.Εξάλλου λόγω Αιγύπτου φοβήθηκα την πιθανή ταρίχευση!! Η τσατσά πρότεινε να πάρω και τις δύο αφού είδε ότι ήμουν αναποφάσιστος και δεν υπήρχε καθόλου δουλειά στο μεταξύ.Τελικά με έπιασε η γαλαντομία μου και είπα θα χτυπήσω την Νεφέλη που είναι Ελλε-εινίδα σε μονόωρο 200 € τα πάντα όλα.Τότε πήγαινε στο 4 μου λέει.Αποχωρίζομαι χωρίς πόνο τα 2 πράσινα και ανεβαίνω την σκάλα όπως μου έδειξαν.Το δωμάτιο όντως ήταν super !!!!Εμμμμ Η Άντζελα όπως έμαθα έχει κάνει φοβερή δουλειά.Στολές αξεσουάρ μαστίγια κρεβάτια πόνου κ.λ.π.Την ψήσαμε ρε πούστη λέω (όπως είπε και ο αείμνηστος-Βέγγος στην ταινία με την αρβύλλα).Χρόνου προϊόντος σκάει και η Νεφέλη.Ευγενική μαλακοσυζήτηση ως συνήθως.Φοβερή η ιδιοκτήτρια λέω και με κορμί βυζί θανατηφόρο κατά τις φωτό.Είναι trans μου λέει.Όπα 1ο φάουλ εκτός περιοχής λέω μέσα μου.Ναι δεν είμαι μαλάκας αλλά όχι και να δίνεις το αφεντικό έτσι.Καλά είσαι ελληνίδα της λέω ? Ε!Βέβαια μου λέει απο το ....τρέχα γύρευε.Επειδή κάτι στην προφορά δεν μου άρεσε πέταξα κάποιες εκφράσεις όχι απο τις συνηθισμένες της καθομιλουμένης.Με κοίταζε ολίγον σαν ηλίθια κάνοντας πως κατάλαβε.2ο φάουλ παραμύθι ελληνίδα.Με στυλ προσποιητά καβλωτικό με πρόσταξε να ξεκινήσουμε.Αυτό το θεατράλε με την συνεχή ομιλία και ο τόνος της φωνής μου την έσπαγε λίγο αλλά αφου πλέρωσα προχώρησα παρακάτω.Στο δρόμο λοιπόν βγάζει το μαγικό σουτιένΧμμμ;Κανείς συνάδελφος δεν το ανέφερε (τεχνηέντως).Αγαπητοί μου λόγω γυμναστικής μάλλον έχω μεγαλύτερο στήθος.Ο κώλος πολύ καλός και τα πόδια επίσης ,λίγο ξύρισμα έπαιρνε ακόμα, το στόμα πάσχει λίγο στα δόντια, επιδερμίδα μέτρια . Φιλιά στο στόμα δεν παίζουν βέβαια. Τέλος πάντων η κοπελιά παρείχε όλες τις περιγραφόμενες υπηρεσίες πρόθυμα. Απλά μιλούσε ενδιάμεσα και έκανε σχόλια των δρώμενων ή των επερχόμενων που εμένα μου την ψιλοέσπαγαν. Πάντως ήταν υπομονετική σε ότι μαλακία μου κατέβηκε και στους δύο γύρους που μεσολάβησαν και σε δαχτυλιάσματα που κανονικά ,όπως είπε ,δεν επιτρέπονται. Προφανώς η πιο καλή στάση ήταν το πισωκολλητό και το από πίσω λόγω καλύτερης θέας. Στο ενδιάμεσο των γύρων εγώ πλύθηκα αυτή κατέβηκε κάτω (δεν πλύθηκε) .3ο φάουλ .Πέναλντυ????.Στο τέλος ο χρόνος πέρναγε και αγχώθηκε λίγο καλώντας με να τελειώσω ακάποτα στην κωλάρα της πάνω (δικιά της έκφραση).Με κόπο και ιδρώτα και λυπούμενος τα 200 …τα κατάφερα και έσωσα την παρτίδα στο και πέντε..!!! Κατέβηκα ζήτησα εγώ τώρα ποτό .Με κοίταξαν λίγο περίεργα τύπου μετά την απομάκρυνση από το Ταμείο αλλά με παρότρυνση της εταίρας Ελένης μου έβαλαν. Λυπάμαι αν η κριτική μου διαφέρει από τους συνήθεις ύμνους και ελπίζω σε δημοσίευσή της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
130
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2