Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία παραπλανητική!
Σε μιά έρημη σχετικά Αθήνα είπα να δοκιμάσω το κορυφαίο κατά πολλούς οίκημα.Με την ταυτότητα πρόχειρη (λόγω περιοχής)τυχαία πάρκαρα σχεδόν απέξω.Το ευαγές ίδρυμα είναι όπως έχει ειπωθεί εντυπωσιακό,εξαιρετικό περιβάλλον διακόσμηση κ.λ.π.Η τσατσά ταλαίπωρη αλλά ευγενική ,επέμενε να κεράσει ποτό αρνήθηκα.Τρία τεμάχια παρουσιάστηκαν Νεφέλη - Ελένη και η .....δεν θυμάμαι (αμελητέα).Η Ελένη καλύτερη αλλά κόπηκε λόγω τατουάζ στη μέση που δεν τα γουστάρω.Εξάλλου λόγω Αιγύπτου φοβήθηκα την πιθανή ταρίχευση!! Η τσατσά πρότεινε να πάρω και τις δύο αφού είδε ότι ήμουν αναποφάσιστος και δεν υπήρχε καθόλου δουλειά στο μεταξύ.Τελικά με έπιασε η γαλαντομία μου και είπα θα χτυπήσω την Νεφέλη που είναι Ελλε-εινίδα σε μονόωρο 200 € τα πάντα όλα.Τότε πήγαινε στο 4 μου λέει.Αποχωρίζομαι χωρίς πόνο τα 2 πράσινα και ανεβαίνω την σκάλα όπως μου έδειξαν.Το δωμάτιο όντως ήταν super !!!!Εμμμμ Η Άντζελα όπως έμαθα έχει κάνει φοβερή δουλειά.Στολές αξεσουάρ μαστίγια κρεβάτια πόνου κ.λ.π.Την ψήσαμε ρε πούστη λέω (όπως είπε και ο αείμνηστος-Βέγγος στην ταινία με την αρβύλλα).Χρόνου προϊόντος σκάει και η Νεφέλη.Ευγενική μαλακοσυζήτηση ως συνήθως.Φοβερή η ιδιοκτήτρια λέω και με κορμί βυζί θανατηφόρο κατά τις φωτό.Είναι trans μου λέει.Όπα 1ο φάουλ εκτός περιοχής λέω μέσα μου.Ναι δεν είμαι μαλάκας αλλά όχι και να δίνεις το αφεντικό έτσι.Καλά είσαι ελληνίδα της λέω ? Ε!Βέβαια μου λέει απο το ....τρέχα γύρευε.Επειδή κάτι στην προφορά δεν μου άρεσε πέταξα κάποιες εκφράσεις όχι απο τις συνηθισμένες της καθομιλουμένης.Με κοίταζε ολίγον σαν ηλίθια κάνοντας πως κατάλαβε.2ο φάουλ παραμύθι ελληνίδα.Με στυλ προσποιητά καβλωτικό με πρόσταξε να ξεκινήσουμε.Αυτό το θεατράλε με την συνεχή ομιλία και ο τόνος της φωνής μου την έσπαγε λίγο αλλά αφου πλέρωσα προχώρησα παρακάτω.Στο δρόμο λοιπόν βγάζει το μαγικό σουτιένΧμμμ;Κανείς συνάδελφος δεν το ανέφερε (τεχνηέντως).Αγαπητοί μου λόγω γυμναστικής μάλλον έχω μεγαλύτερο στήθος.Ο κώλος πολύ καλός και τα πόδια επίσης ,λίγο ξύρισμα έπαιρνε ακόμα, το στόμα πάσχει λίγο στα δόντια, επιδερμίδα μέτρια . Φιλιά στο στόμα δεν παίζουν βέβαια. Τέλος πάντων η κοπελιά παρείχε όλες τις περιγραφόμενες υπηρεσίες πρόθυμα. Απλά μιλούσε ενδιάμεσα και έκανε σχόλια των δρώμενων ή των επερχόμενων που εμένα μου την ψιλοέσπαγαν. Πάντως ήταν υπομονετική σε ότι μαλακία μου κατέβηκε και στους δύο γύρους που μεσολάβησαν και σε δαχτυλιάσματα που κανονικά ,όπως είπε ,δεν επιτρέπονται. Προφανώς η πιο καλή στάση ήταν το πισωκολλητό και το από πίσω λόγω καλύτερης θέας. Στο ενδιάμεσο των γύρων εγώ πλύθηκα αυτή κατέβηκε κάτω (δεν πλύθηκε) .3ο φάουλ .Πέναλντυ????.Στο τέλος ο χρόνος πέρναγε και αγχώθηκε λίγο καλώντας με να τελειώσω ακάποτα στην κωλάρα της πάνω (δικιά της έκφραση).Με κόπο και ιδρώτα και λυπούμενος τα 200 …τα κατάφερα και έσωσα την παρτίδα στο και πέντε..!!! Κατέβηκα ζήτησα εγώ τώρα ποτό .Με κοίταξαν λίγο περίεργα τύπου μετά την απομάκρυνση από το Ταμείο αλλά με παρότρυνση της εταίρας Ελένης μου έβαλαν. Λυπάμαι αν η κριτική μου διαφέρει από τους συνήθεις ύμνους και ελπίζω σε δημοσίευσή της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
130
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2011
"Λυπάμαι αν η κριτική μου διαφέρει από τους συνήθεις ύμνους"

Οχι ισα ισα που τετοιες κριτικες τις θελουμε γιατι μας κανουν καλο και μας βελτιωνουν, το να μας χαιδευουν ολοι τα αυτια ειναι οτι χειροτερο.
υγ. Στο εστειλα και σε μυνημα, ενταξυ το χιουμορ σου σπαει κοκκαλα ειχα καιρο προσωπικα να γελασω με κριτικη
Φ
Φυλης104
18 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε φίλε οκ αυτή έδωσε το αφεντικό και μαλακία της και συμφωνώ κλπ..
εσύ που την έδωσες στο αφεντικό έκανες καλά?
μήπως έκανες αυτό που κατηγορείς?
(Updated: 19 Αυγούστου, 2011) 18 Αυγούστου, 2011
Εάν ζητούσες το πιστoποιητικό υγείας της κοπέλας, θα μπορούσες να δεις εάν είναι Ελληνίδα ή όχι.
B
bottom
18 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ ενδιαφέρουσα η άποψη του jnr32. Προτείνω να τη σκεφτεί κανείς. Βέβαια, εάν κάτι δεν είναι εντάξει θα πρέπει να διορθώνεται. Το θέμα είναι ποιό είναι αυτό που είναι πραγματικά κακό? 1) Εγώ πιστεύω ότι ΔΕΝ έδωσε το αφεντικό. Κατανοητό γιατί το λέω? 2) Επίσης, ξέρω ότι σε κάποια στουντιο πλύνονται (και πριν και μετά) στην ντουζιέρα του δωματίου και σε άλλα στην εξωτερικό μπάνιο. Μήπως πλύθηκε κάτω? 3) Κακώς ισχυρίστηκε ότι ήταν ελληνίδα εάν δεν ήταν. Το κάνουν, κάποιες άλλες (αλλού!), δηλώνουν Τσέχες αλλά είναι από τα Βαλκάνια κτλ,...... But man νομίζω δεν την πρόσεξες καλά όσον αφορά την εμφάνση και ατύχησες. Εγώ προσωπικά βλέπω πρώτα φωτο στο ιντερνετ και μετά σαλονάρισμα, αν και καμιά φορά αποκλίνουν οι φωτο. ΄Ενα βασικό και μόνιμο πρόβλημα είναι τα 200 ευρώ, το ποσό στα μεγάλα προγράμματα (παντού!) είναι ψηλό και το ρίσκο.....
19 Αυγούστου, 2011
Ένα ποτό το άξιζες στο φινάλε έδωσες και ένα 200άρι. Εάν διαβάσεις στο ιντερνετ κάποια στούντιο γράφουν σαν γενικό κανόνα ότι προσφέρουν ποτό σε όλα τα προγράμματα, αλλά τηρείται ελάχιστα. Δεν ξέρω τι ισχύει στο Φ104, εμένα πάντως με έχουν κεράσει.
19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ όσες φορές έχω πάει στο 104 με έχουν ρωτήσει αν θέλω να πιω κάτι πάντος...
(Updated: 19 Αυγούστου, 2011) 19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατανοητό γιατί το λέω?

Για σπάστο σε πενηνταράκια...
B
bottom
19 Αυγούστου, 2011
Δεν ξέρω αν η Άντζελα είναι τρανς, ούτε με ενδιαφέρει. Για να μιλήσει όμως κανείς για φάουλ της κοπέλας πρέπει: 1. να είναι όντως τρανς και 2. να προσπαθεί να το κρατήσει κρυφό. Αλλοιώς πού βρίσκεται το πρόβλημα;
Εμένα μου φάνηκε ελληνίδα, αλλά το θέμα δεν είναι αυτό, είναι αν έχουμε δικαίωμα να αξιολογούμε τις κοπέλες με βάση την καταγωγή τους. Και αν πηγαίνουμε εκεί για να τις υποβάλουμε σε τεστ άσχετα με τις υπηρεσίες που προσφέρουν.
Το μέγεθος του στήθους φαίνεται και πριν βγει το σουτιέν και αν αυτό το ζήτημα είναι τόσο καίριο ρωτάμε από πριν.
Το ενδιάμεσο πλύσιμο γιατί να θεωρείται αυτονόητα υποχρεωτικό; Σιχαίνεται κάποιος την κοπέλα επειδή την γαμούσε πιο πριν; Εν πάση περιπτώσει, αν είναι για μας σημαντικό, της το ζητάμε, δεν νομίζω ότι θα το αρνηθεί...
Δεν τα λέω αυτά για να υπερασπιστώ τη Νεφέλη, δεν είναι δουλειά μου και μάλλον δεν το χρειάζεται. Ο καθένας είναι ελεύθερος να έχει τη γνώμη του, απλά μου φάνηκε ότι τέτοια κριτήρια αξιολόγησης για οποιαδήποτε κοπέλα είναι κάπως άδικα.
19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενταξυ μωρε jnr32 δεν εγινε και κατι για μενα με το σχολιο της Νεφελης,
η Νεφελη αλλωστε εχει τον τυπο ανθρωπου που συμπαθω.... αυθορμητη, οτι περασει απο το μυαλο της θα στο πει, και μπροστα μου λεει διαφορα και αλλα τοσα λεω και εγω μπροστα της και αν τυχει και μας ακουσεις αποκλειεται να μηνεις σοβαρος στην εκφραση και ολο και καποιο χαμογελο-γελιο θα σου ξεφυγει.
Σημασια αλλωστε για μενα εχει εκει μεσα ολες μας να δινουμε τον καλυτερο μας εαυτο καθημερινα, τωρα αν εμενα προσωπικα με πενευουν, με κατακρινουν ή με σχολιαζουν τα κοριτσια (που δεν το κανουν) δεν με αγγιζει γιατι ξερω ποια ειμαι και τι αξιζω.
Ασε που το σχολιο της κοπελας καλοπιστο ηταν και δεν ειχε καμια δοση κακιας ή οτιδηποτε αλλο
Φ
Φυλης104
19 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για τον hangar 18:
ΔΕΝ αναφέρομαι στην Άντζελα, ισχύει για οποιαδήποτε. Εγώ σού λέω ότι κάποια είναι τρανς. Και τι έγινε? Είναι κακό? Μπορεί να το ξέρει και η μισή Αθήνα καθώς είναι η δουλειά τέτοια. Δηλ. τί «έδωσε» η κοπέλα?, εάν κάτι που είναι ήδη γνωστό? Εάν πας μαζί με μια τρανς μάλλον θα το καταλαβεις και συνήθως αρκετά εύκολα. Δεν είναι το χόμπυ μου οι τρανς (τουλάχιστον άβολα αισθάνομαι), αλλά δεν σημαίνει ότι είναι εξορισμού και κακό πράγμα να είναι κάποια τρανς. Τώρα μπορεί να θέλει να το κρατήσει μυστικό αλλά πρακτικά γίνεται κάτι τέτοιο? Όχι. Από την άλλη, οι σωστοί επαγγελματίες (τρανς, στουντιο) θα πρέπει να το λένε, για να κανονισει κι ο πελάτης την πορεία του – άλλο τα εκ γενετής θηλυκά κι άλλο οι τρανς όχι όλα στο ίδιο καλάθι! Πιστεύω να μην χρειάζεται να συνεχίσω άλλο και να σού αρκούν αυτά που έγραψα.
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2