Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825674
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
3η και νυχτερινή βάρδια Τρίτης, ο κόσμος της περιοχής μάλλον ακόμα λείπει οπότε πάρκαρα ακριβώς απέξω απέναντι απο το studio πάνω στη φυλής.
Κουδούνι και βρίσκομαι μαζί με έναν αλλο συναγωνιστή στο σαλόνι. Τα κορίτσια κάνουν την εμφάνιση τους και εμένα η επιλογή μου ήταν η Νεφέλη. Η μικρή πρέπει να είναι περίπου στο 1,65 με πολύ αδύνατο σωματάκι, μικρό στρογγυλό κωλαράκι και μαύρο μακρύ ίσιο μαλλι, πρόσωπο γλυκό.
Η υπηρεσία αρκετά ευγενική με οδήγησε στο δωμάτιο μου το οποίο ήταν αξιοπρεπέστατο και φιλόξενο όσο το ήθελα. Ξάπλωσα λοιπόν και ανέμενα την Νεφέλη.
Σε κάποια φάση η πόρτα άνοιξε και η κοπέλα με καλησπέριζε. Συστηθήκαμε και σε λίγο την είχα γυμνή πάνω στο διπλό κρεβάτι.
Δίνοντας μου για αρχή κάποια μικρά φιλάκια στο σώμα και τρίβοντας παράλληλα την επίμαχη περιοχή μου.
Βάλαμε προφυλακτικό και η ανόρθωση μου μέσω της στοματικής της εξυπηρέτησης πήρε το δρόμο της.
Είχα όλο το χρόνο να παρακολουθώ τα τεκτενόμενα απο τον καθρέπτη και να φουντώνω όλο και περισσότερο.
Με το πέρας των στοματικών εργασιών ακολούθησε γενναία μου είσοδος στο μουνάκι της απο θέση ιεραποστολικού, η συμμετοχή της εκεί πολύ καλή με τα πόδια της να έχουν αγγαλιάσει τη μέση μου και να με πιέζουν κιάλλο μέσα της.
Συνεχίσαμε για λίγο με αυτήν στα τέσσερα με το μικρό της κωλαράκι να είναι μέρος της χειρολαβής μου.
Εκεί κάπου όλα τελιώσαν όμορφα όπως άρχισαν με τις αμοιβαίες ευχές μας για καλό βράδυ και με εμένα να παίρνω το δρόμο για τη ντουζιέρα.
Καθώς έφευγα η υπηρεσία με χαιρέτησε οπότε και εγώ ανταπέδωσα δείχνοντας την με τον τρόπο μου οτι ευχαριστήθηκα προηγουμένος.
Στο δρόμο για το σπίτι όπως μου ερχόταν στο μυαλό η εμπειρία με την Νεφέλη ξαναφούντωσα οπότε ολοκλήρωσα για 2η φορά σπίτι με μια εξίσου καλή μαλακία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2011
"Στο δρόμο για το σπίτι όπως μου ερχόταν στο μυαλό η εμπειρία με την Νεφέλη ξαναφούντωσα οπότε ολοκλήρωσα για 2η φορά σπίτι με μια εξίσου καλή μαλακία."

Χαχα! Κορυφαίο!

Γαμάτο σχόλιο Τζιμάκο.

Καλά ρε μπαγάσα, τόσο καλά πέρασες λοιπόν? :p
18 Αυγούστου, 2011
Ρε φιλε η μαλακια ηταν εξισου καλη αλλα πολλη φτηνοτερη, αξεπεραστο value for money
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2