Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 27 10
Sex Studio 56536
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιγα εως πολλα λογια για την Ελβιρα!
Εμφανισιακα την εχουν περιγραψει ακριβεστατα ο μεγιστος Zero Tolerance και ο irkanos!
Οριτζιναλ Ελληνιδα λοιπον πανω απο 1,70 υψος, με μαυρο καρε μαλλι(περουκινι) κ σουπερ εκφυλοφατσα!
Οπως πολυ ορθα εγραψε ο Zero θυμιζει εκφυλη μιλφαρα βγαλμενη απο αμερικανικη τσοντα!
Απο κορμι ΚΟΡΜΑΡΑ..μηδεν ατελειες,4αρια καλοφτιαγμενα μεμε κ πατουρα!Προσοχη..οχι κωλαρα..πατουρα ειναι η σωστη λεξη!!
Αξιοπροσεκτο πραγματικα που μια γυναικα της ηλικιας της..πρεπει να ειναι κοντα 40...εχει τετοιο κορμι!!Σορρυ κορμαρα ηθελα να πω..
Με την Ελβιρα ¨βρεθηκαμε¨ 3 φορες κ μαλλον εκει θα μεινουμε...
Την 1η φορα ενθουσιαστηκα!!Γλυψιμο-ρουφηγμα αρχιδιων,πιπα εντονη μεν αλλα χωρις κανενα βαθος(για deepthroat ουτε λογος δεν το εχει με τιποτα)στηθηκε ιεραποστολικα ομορφα κ ωραια κ αρχισαμε τα μπινελικια aka...
Αυτη...γαμα την πουταναρα σου αντρα μου ναι γαμα την!
Εγω...Μπορω να κανω κ κατι αλλο μωρη καριολα εδω που ειμαστε?Τι αλλο μπορω να σου κανω!
Αυτη...Να με ξεσκιζεις καρ.... αντρα!Μονο αυτο μπορεις να μου κανεις!
Ειπαμε κ αλλες πολλες τετοιες γλυκες κ καπως ετσι η σεμνη τελετη ελαβε τελος!
Χρονος παραμονης στο δωματιο απλετος..μηδεν βιασυνη!

Την δευτερη φορα παλι τα ιδια(φουλ προκαταρκτικα,ανεση χρονου) μονο που στηθηκε κατευθειαν στα 4!
Βρισιδια εκατερωθεν,κωλοσκαμπιλα,μπαλαμουτια απο ολα ειχε ο μπαξες!
Πολυ καλη κ παλι αλλα...

...φτασαμε στην 3 και φαρμακερη για μενα συναντηση!
Εκει ηθελα κατι διαφορετικο κατι που να με εξιταρει κ να με κανει πελατη της!
Αλλα δεν...παλι οι ιδιες βρισιες,λιγοτερη ορεξη απο την μερια της στο θεμα σερβις γενικα μου εβγαλε μια διαθεση του στυλ..αυτον τον εκανα πελατη τωρα δεν μου φευγει!
Μου στηθηκε μηχανικα στα 4 επειτα απο τα πολυ καλα προκαταρκτικα της και αρχισαμε παλι τα γνωστα ανθολογια υβρεων!
Τελειωσα παλι ετσι ακουγοντας την να λεει μαλακιουλες του στυλ..κοιτα πως παιζω το μουνακι μου για παρτη σου και τωρα θα χυσω τωωωωωωωρααααα!!Αχ ναι αντρα μου ναι ναι μονο εσυ με καυλωνεις ετσι γαμα την πουταναρα σου κλπ κλπ!!
Παπαριες στο τετραγωνο που αντε την 1η φορα σε φτιαχνουν,την 2η τις ανεχεσαι και απλα την 3η νιωθεις οτι καθε φορα θα εισαι στο ιδιο εργο θεατης!
Κατα τα αλλα στο 20-40αρι δεν κυκλοφορει κατι καλυτερο εμφανισιακα...κ ας ειναι μιλφ...οποτε οσοι γουσταρουν hardore καταστασεις εδω θα βρουν την υγεια τους!
Εγω παλι νιωθω πως οτι ηταν να δω το ειδα!3 φορες ηταν αρκετες

Υ.Γ Α να μην ξεχασω...καμια απο τις 3 φορες δεν προθυμοποιηθηκε να ανεβει απο πανω για ιππασια...μαλλον το αποφευγει παυλα την κουραζει!
Y.Γ2 Το τσαρδι αυτο θελει πολυ δουλεια για να θεωρηθει στουντιο!
Υ.Γ3 Η ημερομηνια ειναι τυχαια...το ωραριο της ειναι συνηθως απογευματινο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2011
σούπερ ακριβεστατη κριτικη!
και εγω 2 φορες την πηρα και εχω να πω τα ιδια. με το που νομισει οτι σε εκανε πελατη πεφτει η διαθεση και το σερβις...
καλό vfm αλά απο την 3η φορα και μετα ειναι κουραστική,δεν εχει φαντασια για να σε κρατησει
17 Αυγούστου, 2011
Συμφωνώ με Ζέρο.....
Ρε καριόλη άντρα τι κριτικάρα έγραψες?
Δεν ξέχασες τίποτα για τα του σέρβις και της έκανες "ακτινογραφία" της ρουφιάνας!!!!
Μπράβο ρε Πιάτσα, πάντα τέτοια.....

Υ.Γ. Δεν έγραψες που κάνει την πρωϊνή της βουτιά όμως.....μάλλον επειδή είσαι τζέντλεμαν!!!!...αχαχαχαχαχαχαχαχαχα
18 Αυγούστου, 2011
"Απο κορμι ΚΟΡΜΑΡΑ..μηδεν ατελειες..."

Είχε σκοτάδι αγόρι μου;
J
jockerx
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3