Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161878
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τον τίτλο από την πολύ διασκεδαστική ταινία του Γιάννη Δαλιανίδη του 1963, με το χαρακτηριστικό εύθυμο τραγούδι που τραγουδούσε ο Κώστας Βουτσάς επέλεξα ως τίτλο σε αυτή τη πανηγυρική χωρίς άλλο κριτική μου.Χαμόγελο

Μια κριτική που θα ήθελα να έχει την μεγαλύτερη βαθμολογία από όλες έως τώρα τις κριτικές μου, για να δείξει το πόσο πολύ καλά πέρασα σήμερα στη συνεύρεση μου με τη Λούση.Χαμόγελο

Σε μια άδεια λοιπόν και ζεστή Θεσσαλονίκη που τα 4/5 τουλάχιστον του πληθυσμού της απουσιάζουν στις παραλίες, μια μέρα μετά τη γιορτή της Μεγαλόχαρης, με βρήκε πρωί πρωί να πίνω καφεδάκι με διό κολλιτάρια μου.Κουλ

Ο στόχος μου βέβαια ήταν σε μένα γνωστός ήδη από το προηγούμενο βράδυ, μιας και είχα τσεκάρει ότι η Λούση θα ξεκινούσε μια νέα σειρά από βάρδιες στο γνωστό σε όλους μας studio που είναι μακράν το καλύτερο και πολυτελέστερο κατάστημα της πόλης μας.Χαμόγελο

Πέρα από τη λαχτάρα που ένοιωθα να την ξανασυναντήσω μετά την πολύ επιτυχημένη κατάθεση που είχα προ δεκαπενθημέρου μαζί της ήταν και η απορία του να καταλάβω αν η όλη φάση τότε ήταν ένα τυχαίο γεγονός ή όχι.Χαμόγελο

Μετά το καφεδάκι λοιπόν ο δρόμος με οδήγησε στο Λαφάμ. Η Λούση ήταν παρούσα εκεί 1η ημέρα μετά την 10ημερη απουσία της ηλιοκαμένη και ανανεωμένη μετά τις ολιγοήμερες διακοπές της.Χαμόγελο

Παίρνοντας το απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ πέρασα στο δωμάτιο όπου μου άνοιξε διάπλατα την αγκαλιά της και εγώ ανταποκρινόμενος την χάιδεψα αχόρταγα σε όλο της το κορμί. Μετά μου γύρισε την πλάτη της και βγάζοντας το σουτιέν της αποκαλύφθηκαν τα διό μικρά, φυσικά και καυλωμένα βυζάκια της τα οποία αφού τα χάιδεψα τα πιπίλησα δεόντως με την γλώσσα μου.Χαμόγελο

Όταν ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και αφού με πέρασε το σκουφάκι με έκανε μια φανταστική πίπα βαθιά και υγρή ενώ ταυτόχρονα χάιδευα το κολαράκι της και τις τρυπούλες της.Χαμόγελο
Στη συνέχεια από πάνω έδωσε τα πάντα σε συμμετοχή και διάρκεια, κλείνοντας κάποια στιγμή τα μάτια της θέλοντας ίσως να δείξει ότι θέλει να απολαύσει αυτές τις πολύ δυνατές στιγμές το ίδιο δυνατά με μένα.Χαμόγελο

Σήμερα όμως κρατήθηκα και το τέλος το έδωσα πισοκολητά, κάνοντας μου αυτή ένα πολύ φοβερό στήσιμο τουρλώνοντας την κολάρα της στη οποία και κατέθεσα μετά από ένα πολύ δυνατό σφυροκόπημα που φάνηκε να το απόλαυσε το ίδιο με μένα.Χαμόγελο

Ένα ελαφρύ μασαζάκι στους ώμους της με τον πούτσο μου καρφωμένο ακόμα μέσα στο μουνάκι της που μόλις είχα χύσει ήταν το φινάλε αυτής της πάρα πολύ ερωτικής συνεύρεσης που μου χάρισε η Λούση σήμερα.Χαμόγελο

Αποχώρησε μετά από ολιγόλεπτη κουβεντούλα δίνοντας μου διό σταυρωτά φιλάκια δίπλα στα χείλη.Χαμόγελο

Fsssst Booing.


Τραγουδάκι extra αφιερωμένο στην Λούση.

http://www.youtube.com/watch?v=cq9Hw9zDgxA&feature=related

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού