Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ειχα ακουσει πολλα για τη μαρια κ μετα απο παροτρυνση του πιτσιρικου κ του τσεγιεν ειπα να την επισκευτω.
η μαρια ειναι ξανθια με απιστευτο κωλο κ πολλα πιασιματα.εχει καυλοφατσα κ κατι χειλαρες ,
ερχεται η καυλα κ αρχιζουμε την κουβεντουλα ,αυτη μου μιλαγε κ εγω κοιταγατο υπεροχο μουνακι της.
ειναι πολυ ευγενικη κ δεκτικη σ οτι της ζητησεις.
μετα τα τυπικα ,μου λεει οτι σ ενοχλει μου το λες σιγα μην μ ενοχλουσαν αυτα που μου κανε προκαταρκτικα σουπερ
με εγλυψε σ ολο το κορμι πανω απο 10 λεπτα , με ειχε κανει καγκελο,την ξαπλωνω κ αρχιζω κ εγω γλυψιματα παντου για αρκετη ωρα
με ξαναξαπλωνει κ παλι φλυψιματα .και φτανει η ωρα της πιπαςππππππωωωωωωωωωωωωωω τι πιπα αργη υγρη βαθεια τελεια
για αρχηκαθεται πανω μου με αναστεναγμους κ βογγητα αισθησιακα εδειχνε να τοαπολαμβανει
μετα απο αρκετη ωρα την ξαπλωνω κατωκ αρχιζω να τη γαμαω με πολυ παθος φοραγε κ ενα αρωμα πολυ καυλε κοιταγα κ την καυλοφατσα της κ καυλωνα πιο πολυ με κατεβαζει κ με τσιμποκωνει κ συγχρονως εβλεπα απο το καθρευτητη κωλαρα της κ τη μουναρα της
καθεται στα τεσσερα απιστευτη θεαδεν αντεξα κ πολυ αφου με αρμεξε κ κατεθεσα τους χυμους μου στο υγρο κ καυτο μουνακι της.
αυτα για μια πολυ καλη εμπειρια με το μαρακι
η μαρια ειναι πολυ γλυκια κ σεξυ κ ευδιαθετη τη συνιστω ανεπιφυλακτα
Να σαι καλα μαρακι θα τα ξαναπουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
3.656
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού