Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 303 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 291291
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα" στις 11-08-2011...

Μετά από την "ατυχή επιλογή" που είχα κάνει στη Φωκαίας, πετώντας ουσιαστικά ένα 20ρικο... πήγα αποφασισμένος να περάσω καλά με μια σταθερή και σταθερά καλή επιλογή... την Άννα-Μαρία...!

Δεν είχε κόσμο, όπως ήταν αναμενόμενο και όλα έμοιαζαν λίγο υποτονικά...!
Στο studio η ατμόσφαιρα ήταν καλύτερη λόγω της Άννας-Μαρίας...! Κεφάτη, χαμογελαστή και "ορεξάτη"... κουνούσε αρμονικά και ταυτόχρονα σεξουαλικά τα πλούσια οπίσθιά της, παρακινώντας με να κάνω την είσοδό μου στο δωμάτιο!

Πήγα στο δωμάτιο στο βάθος, κοντά στη κουζίνα... πόσες καλές αναμνήσεις έχω σε αυτόν τον χώρο...!Σπασίκλας
Τεςπα...
Αφού τσιτσιδώθηκα περίμενα να έρθει η Άννα-Μαρία! Όταν ήρθε ο pitsirikos1 αντέδρασε ακαριαίως σαν να τον είχε χτυπήσει ρεύμα! Ξαπλώνει, γδύνεται και άρχισε να με "πειράζει"... ο pitsirikos1 δεχόταν τα χαδάκια της, ενώ το ταλαίπωρο από τη ζέστη κορμάκι μου δεχόταν τα φιλιά της...
Επιτέλους, όμως ήρθε η ώρα για αυτό που απολαμβάνω ιδιαίτερα μαζί της! Το στοματικό!!! Πέρασμα parasol και εκκίνηση του στοματικού (συμπεριλαμβανομένου και @@) που το θεωρώ από τα πολύ καλά! Όπως πρέπει... υγρό, βαθύ... αρκετά βαθύ μπορώ να πω... με κάποια φτυσίματα...
Μετά από το στοματικό σειρά είχαν τα περαιτέρω... η συμμετοχή της πολύ καλή σε όλη τη διάρκεια... αλλά και πάλι μόλις μου "σέρβιρε" τον κώλο της μπρος στα μάτια μου... εεε... δεν άντεξε και ο pitsirikos1 ενώ την είχε σε πισωκολλητό... έφτυσε τους χυμούς της απόλυτης ικανοποίησης στο πλαστικό parasol!!!Μεγάλο χαμόγελο

Τουλάχιστον, αυτή τη φορά μπορεί να έδωσα 50€ αντί για 20€ αλλά πέρασα καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2011
OTAN stynetai sta tessera σου φευγουν τα ζουμια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1