Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 27 10
Sex Studio 56540
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου είχε πει ένας φίλος ότι στο Εφέσου έπαιζε ένα μανούλι απίστευτο και γι' αυτό και πήγα. Έπεσα επάνω στην Ελβίρα όπου τυχαία τώρα βλέπω ότι είναι εδώ καταχωρημένη...
Πιστεύω λοιπόν ότι τα καλά πρέπει να γράφονται για να τα μαθαίνουν και οι άλλοι.

Μου άνοιξε την πόρτα η ίδια η Ελβίρα, όπου εδώ αρχίζει και το πρώτο σοκ. Βλέπω δύο απίστευτους βίζουλους που μόνο και μόνο γι' αυτό δεν θα έλεγα όχι όταν με ρώτησε ευγενικότατα αν θέλω να πάμε μέσα...
Εντελώς γυμνή μέσα σε ένα δίχτυ και ψηλοτάκουνο είχε μία απίστευτη εμφάνιση και ένα καταπληκτικό σώμα.
Και έτσι με πέρασε στο δωμάτιο.

Καθαρός ο χώρος φρεσκοβαμμένος και καθαρά σεντόνια και μία τσατσά ευπαρουσίαστη και ευγενικότατη συμπλήρωναν μία ευχάριστη ατμόσφαιρα(δεν ξέρω για σας... αλλά εμένα με επηρεάζουν αυτά...).
Δεν χρειάστηκε και πολύ να περιμένω και να σκέφτομαι το τι θα επακολουθήσει...
Και εδώ έρχεται το δεύτερο σοκ...
Χαλαρή και φιλικότατη, λέγοντάς μου πολλά γλυκόλογα με ξεκινάει με μία Ισπανική σε συνδυασμό με την γλωσσίτσα... Πύραυλος ο δικός σου...

Εντάξει... Δεν θα γράψουμε και έκθεση ιδεών... Εδώ είμαστε για άλλο λόγο δεν θα γράψουμε μυθιστόρημα... Την ουσία θέλουμε...

Η γκόμενα λοιπόν δεν παίζεται, προλάβαινε τις επιθυμίες μου λες και διάβαζε το μυαλό μου... Τέτοια άνεση δεν την έχω ξανανιώσει και το γαμήσι που έκανε θα μείνει στα αξέχαστα.

Σας την συστήνω λοιπόν ανεπιφύλακτα...
Το μωρό αυτό έχει γεννηθεί για να κάνει αυτά που κάνει...
Όσο για μένα... Εκεί γύρω θα τριγυρνάω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2011
Ψεύτικη κριτική.
J
jockerx
11 Σεπτεμβρίου, 2011
Ο τύπος κάνει μπαμ ότι είναι προμότορας.
Έχει παραγίνει συχνό το φαινόμενο όμως τελευταία. Δεν νομίζετε;
Π
Πύρκαυλος
11 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ανέκαθεν
J
jockerx
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3