Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824270
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σε κοντρα του προηγουμενου συναγωνιστη, θα κανω κριτικη για "δυσαρεστη" εκπληξη.....
Φτανω αποφασισμενος για Κελλυ και αν καθοταν, duo με Αλεξανδρα, ακριβως οπως ο συναγωνιστης TAFTAAR. Καθυστερησα ομως και επεσα στην αλλαγη της βαρδιας, οποτε η υπηρεσια μου παρουσιαζει την Αλεξανδρα που ηταν ελευθερη και θα συνεχιζε και στην επομενη βαρδια. Αντε λεω απο μεσα μου, τοσες καλες κριτικες εχει το κοριτσι, δεν μπορει καλη θα ειναι. Λεω τι θελω(λιγο kinky μενου) και παω στο δωματιο 3.
Γνωριμος χωρος, πολυ καλος οπως παντα.
Για να μη μακρυγορω, η Αλεξανδρα καθ' ολη τη διαρκεια της συναντησης ηταν σουπερ ευγενικη και γλυκεια, με ρωτησε 10 φορες αν αυτο ή το αλλο μου αρεσει κλπ...
Τελικα το kinky δεν επαιξε απο τη δικη μου πλευρα και μειναμε στα κλασσικα. Εμενα τουλαχιστον, δεν με επεισε οτι το εχει. Αν ειμασταν στο σχολειο θα εμενε στην ιδια ταξη. Η δε εμφανιση της ειναι μετρια. Γεματουλα με κοιλιτσα που στο δρομο δεν θα κοιταζες δευτερη φορα. Μεγαλη αποσταση απο τα αλλα αστερια(Μαρινα, Αλικη, Αναστασια, Μπετυ κλπ) του ιδιου χωρου.
Τελος στο ελαφρως kinky sex, που ειναι και το δυνατο χαρτι του studio, θα προτεινα εντατικα μαθηματα με την Αντζελα γιατι ετσι δεν περναει ταξη το Σεπτεμβριο.
Επαναλαμβανω παντως για να μην περασει απαρατηρητο, οτι προκειτε για γλυκεια και ευγενικη παρουσια, κανενα παραπονο σε αυτον τον τομεα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2011
Αμεση ενεργεια-απαντηση απο την Αντζελα. Η προσοχη της στον πελατη απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σε αλλα μαγαζια. Respect!!!!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1