Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα σε δεύτερη επίσκεψη να δοκιμάσω άλλη κοπέλα, αν και η πρώτη με είχε ικανοποιήσει πολύ. Η κυρία Ρούλα, λιγότερο επικοινωνιακή από την προηγούμενη, λίγο με χάλασε με την στερεότυπη απαγγελία ότι έχει τρεις κοπέλες κλ.π., με την επιμονή της να πάρω ένα ποτό και την σαφή πριμοδότηση για τη Γιασμίν, προφανώς επειδή ήταν ελεύθερη, δεν υπαινίσσομαι κάτι άλλο. Υπέκυψα με συμφωνία πρωκτικού, γυμνού στοματικού και 69 προς 100 ευρώ. Η κοπέλα άργησε γύρω στο μισάωρο, το δωμάτιο δεν είχε ντους, βαρέθηκα να κοιτάω τα ντουβάρια. Όταν επί τέλους ήλθε ήταν πολύ φιλική αλλά εκτός συντονισμού. Επέμενε για μασάζ, αν και της έδωσα να καταλάβει ότι δεν με τρελαίνει. Το φιλί στο στόμα το απέφευγε με τρόπο εκνευριστικό. Το σώμα της, χωρίς το μπικίνι, πιο παχύ απ' ό,τι έδειχνε ντυμένο. Βυζί βαρύ αλλά φυσικό, όπως το προτιμώ, δεν έχω παράπονο, αλλά ρώγες υποτυπώδεις. Αν και έπρεπε να ξέρει ήδη ότι ήθελα 69, χρειάστηκε να το παλαίψω για να ανοίξει τα πόδια. Επέμενε να μου γλείφει τα αρχίδια, αν και ήταν φανερό, από το αποτέλεσμα, ότι δεν είναι ακριβώς ό,τι ονειρευόμουν. Σαν να εφάρμοζε σενάριο, χωρίς να εξετάζει τα αποτελέσματα στην χειροπιαστή κατάσταση. Για να την γλείψω έπρεπε να συνεχώς να κρατάω με το χέρι τα παραπανίσια κιλά εκτός του πεδίου των επιχειρήσεων! Όταν, με τα πολλά, απέκτησα μία καλή στύση, με ξενέρωσε για τα καλά τραβώντας ένα μαντηλάκι για να σκουπίσει τα προσπερματικά υγρά! Έχεις πολλή καύλα, είπε αφοπλιστικά... Όταν κυρά μου σου γλείφω όλα τα κολπικά υγρά εγώ τι είμαι, γουρούνι; Συνολικά, μ'αυτά κι αυτά, τρεις φορές μου χάλασε τη στύση. Για να μη φτάσουμε σε Βατερλώ της πρότεινα να πάμε για το πρωκτικό. Σύμφωνοι, κάνει, και ενώ ήμουν ακόμα ντεμί-καβλέ από τα προηγούμενα σπασίματα μου λέει ξάπλωσε ανάσκελα και θα καθίσω επάνω σου. Μα γίνονται αυτά τα πράγματα; Και ένα κοριτσάκι της πρώτης Γυμνασίου καταλαβαίνει πως δεν γίνονται! Στήσου στα τέσσερα της λέω και ενώ με το χέρι προσπαθεί να με προετοιμάσει αρχίζω να χύνω στον αέρα και με βάζει μέσα της στη μέση της διαδικασίας. Πάλι καλά που δεν ήταν μία καθαρή μαλακία των 100 ευρώ! Ήταν τόσο εκτός επαφής που το μόνο που βρήκε να σχολιάσει ήταν πόσο γρήγορα έχυσα!
Μετά αρχίζει η ανάκριση, πέρασες καλά κλ.π. Καλά πέρασα, της λέω, αλλά το ύφος μου με προδίδει. Δεν φεύγω αν δεν μου πεις! Καλά, κάτσε μέχρι αύριο, εγώ κάποια στιγμή πρέπει να φύγω... Κάτσε και θα σου κάνω μία πίπα τσάμπα για να ευχαριστηθείς! Εμ, τώρα είναι αργά Θοδωρούλα μου! Δεν με πρόσεξες όταν έπρεπε,και τώρα που, κουτσά-στραβά έχυσα πώς θα με απογειώσεις; Αν ήξερες τον τρόπο γιατί τον κράταγες μέχρι τώρα μυστικό; Και δώστου φιλιά στο στόμα, που εγώ τα αποφεύγω, γιατί, όταν τα ζητούσα, έτρωγα πόρτα...
Συνοπτικά: Πολύ ευχαρίστως θα την έβγαζα για καφέ και συζήτηση. Φαίνεται καλό παιδί, αλλά για σεξ με τίποτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2011
100 €; Καπου υπαρχει θεμελιωδες σφαλμα...

B
bakalhs
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1