Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824164
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Aυτη ειναι η 2η μου επισκεψη στην Μαρινα μετα απο αρκετο καιρο απο την πρώτη. Σαββατο βράδυ προς ξημέρωμα η επισκεψη με το διδυμο Μαρινα-Ελενη να ειναι διαθεσιμο προς ανακουφιση ολων των ξενυχτηδων. Δεν ηξερα τι να αποφασισω και αν με ρωτουσε καποιος 1 λεπτο πριν μπω θα ελεγα οτι παω για την Ελενη ομως η Μαρινα με τραβηξε παραπάνω την στιγμη της παρουσιασης και ασυναισθητα ο οβολος μου εφυγε γιαυτην.
Στο δωματιο 3 λοιπόν εγινε το ρεγιουνιον μου με την εντυπωσιακη μαρινα. Συζητησουλα για αρχη και μετα απο τα πρωτα χαδακια φτασαμε στο καλυτερο κομματι της βραδυας την ΠΙΠΑ της, αριστη τεχνικη μα πανω απο ολα με τρομερη διαθεση , το νιωθεις δηλ οτι της κοπελας της αρεσει οσο τιποτα να γλυφει το γλυφιτζουρι της. Και εμενα φυσικα μου αρεσει αλλο τοσο να μου το γλυφουν οποτε η καλυτερη μου ,ξαπλωμενος ανασκελα να απολαμβανω ενα καλο τσιμπουκι σε ανεβασμενο βολιουμ.
Μια σταση προλαβα μετα και αυτη στα 4 με την ατελιωτη κωλαρα της Μαρινας να χτυπαει πάνω μου σε κάθε εισοδο μου στο μουνακι της, το στησιμο της δε καταπληκτικο μου επετρεπε πλήρη διεισδυση στα ενδοκολπικα της.
Αυτα για το περασμενο σαββατο παμε για το επομενο που μπορει να ερθει και απο την παρασκευηΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2011
Ναι, ναι, για μια καλή πίπα ερχόμαστε... και διάφορα που δεν μπορούμε να κάνουμε και σπίτι μας με τις κοπέλες μας!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1