Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825587
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αποφάσισα, μετά από προσεχτική ανάγνωση των σχολίων, να δοκιμάσω την τύχη μου στη βάρδια που περιελάμβανε Μαρίνα, Αναστασία και Αλεξάνδρα. Η κυρία Βιβή στην υποδοχή εγκάρδια με το χαμόγελο και τη χειραψία. Εξήγησα ότι με ενδιαφέρει πρωκτικό, γυμνό στοματικό, 69 και ποδολαγνεία. Ο λογαριασμός βγήκε στα 100 ευρώ. Μετά από ένα μικρό μπέρδεμα σχετικά με το τι κάνει ποιά που με έφερε στο παρα πέντε για να φύγω άπρακτος η κυρία Βιβή έβαλε τα πράγματα στη θέση τους και αποφάσισα να μείνω, που αποδείχτηκε πολύ καλή απόφαση! Ένα βασικό κριτήριο επιλογής για μένα είναι η κοπέλλα να έχει φυσικό στήθος, το σιλικονάτο με χαλάει. Δεν με ενδιαφέρει αν είναι μικρό ή μεγάλο, όρθιο ή πεσμένο. Και προτιμώ τις αδύνατες από τις γεματούλες. Με όλα αυτά στο μυαλό και αφού είδα και τις τρεις, αποφάσισα να πάρω την Ιταλίδα Αναστασία από την Πεσκάρα. Άργησε αρκετά να έλθει στο δωμάτιο, πράγμα που προσπάθησα να το δω θετικά, ότι είναι πολύ σχολαστική στην καθαριότητα και έτσι, για να περάσει και η δική μου ώρα, μπήκα δύο φορές στο ντους!Όταν επί τέλους μπήκε στο δωμάτιο η παρουσία της ήταν εντυπωσιακή. Ψηλή, με περήφανη κορμοστασιά και πολύ φιλικό τρόπο. Δεν χρειάστηκαν πολλά προκαταρτικά γιατί τον πάγο τον έσπασε πολύ γρήγορα. Άνετη και ακομπλεξάριστη στην κουβέντα, συζητάει τα πιο καυλωτικά θέματα όσο απλά θα έπλενε τα πιάτα! Από τις δραστηριότητες που είχα επιλέξει δεν μείναμε καθόλου στην ποδολαγνεία, αν εξαιρέσεις ένα σύντομο χάδι στην πατούσα γιατί τι να πρωτοπρολάβεις... Το βυζί της σχετικά μικρό και καλοσχηματισμένο με μεγάλες όρθιες ρώγες, ένας συνδυασμός που με απογειώνει. Το μουνί της όμορφο και καθαρό με μεγάλα χείλη που είναι ακριβώς ο τύπος που μου αρέσει. Το κωλαράκι της πολύ δεκτικό, ξέρει να το χαλαρώνει έτσι που και η γλώσσα χωράει να μπεί αρκετά βαθειά. Όταν ήλθε η ώρα της πρωκτικής διείσδυσης της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα, έτσι ώστε να βλεπόμαστε πρόσωπο με πρόσωπο, κάτι που βρίσκω πιο ρομαντικό. Η είσοδος ήταν πολύ άνετη και το βάθος περιορισμένο μόνο από ... τις δικές μου διαστάσεις. Δεν χρειάστηκε μεγάλη προσπάθεια για να χύσω, μάλλον το αντιθετο για να παρατείνω το ωραίο θέαμα της φατσούλας της και την αίσθηση του κώλου της. Πολλοί κάνουν χρήση των όρων σφιχτός-χαλαρός κώλος. Κατά τη γνώμη μου πρόκειται για παρανόηση. Κανένας κώλος δεν ξεχειλώνει από το πρωκτικό. Απλά η κοπέλλα με την πείρα που αποκτά μαθαίνει να χαλαρώνει, αλλά μπορεί και να τον σφίγγει όποτε θέλει. Τώρα τα αρνητικά: Τα φιλιά στο στόμα έδειχνε να τα αποφεύγει, διακριτικά μεν, αλλά το καταλαβαίνεις. Βιάστηκε να αρχίσει τα ... βελάσματα, πράγμα που κάνει τα πράγματα λίγο πιο θεατρικά από όσο θα ήθελες. Στο πρωκτικό με αυτήν ανάσκελα η στάση της δεν ήταν η καλύτερη δυνατή: δεν έκανε εκείνο το μικρό σπάσιμο της μέσης προς τα πάνω που βοηθάει την υποδοχή και το αισθάνεσαι σαν καλωσόρισμα. Πρέπει να το βελτιώσει, εκτός αν ήταν απλώς κουρασμένη και βαρέθηκε να προσπαθήσει... την επόμενη φορά θα της ζητήσω να στηθεί στα τέσσερα, ίσως αυτή η στάση της ταιριάζει καλύτερα.
Συνολικά μία αξιοπρεπής επαγγελματίας που σέβεται τον πελάτη. Δεν είναι τέλεια, αλλά με την πρώτη φορά δεν μπορεί να ξέρει και τα γούστα του καθενός. Η επανάληψη θα δείξει αν τιμά τον κάθε πελάτη σαν προσωπικότητα και όχι σαν νούμερο.
Φυσικά και θα την ξαναπάρω, αλλά πρώτα θέλω να εξερευνήσω και άλλες κοπέλλες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού