Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154893
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σάββατο μεσημέρι, μάλλον δροσερή μέρα για Αύγουστο και αποφάσισα να επισκεφτώ ξανά τη Τερέζα.
Νεαρή, μετρίου ύψους, γλυκό πρόσωπο, μάλλον μικρά σφιχτά στήθη, ωραία οπίσθια, πιασιματάκια, γενικά μέτριας εμφάνισης κατά τη άποψη μου.
Δίνω τα 100 ευρώ στην ευγενική υπηρεσία, ντουζάκι στο καθαρό και άνετο δωμάτιο.
Μετά από λίγο ήρθε, την πλησιάζω, φιλιά, χάδια εκατέρωθεν, γλείφω-πιπιλάω μετά μανίας αυτάκια και ρόγες.
Μασάζ κατόπιν δικής της προτροπής, δεκτική το έκανε όπως μου αρέσει. Γύρισα ανάσκελα, μου έδινε χαδάκια παντού, περάσματα με τα στήθη στο κορμό. Φιλιά και γλειψίματα εστιάζοντας περισσότερο στο στήθος.
Την γυρίζω κάτω, χάιδευα, φιλούσα, έγλειφα παντού για αρκετή ώρα. Πέφτω πάνω της, τριψίματα με τα γεννητικά στο κορμί της. Δεν παρέμεινε αδρανής.
Της είπα να βάλει προφυλακτικό, άψογο στοματικό χωρίς καθόλου χέρια. Όπως ήμουν στα γόνατα χούφτωνα τα τουρλωμένα οπίσθια και το γατάκι, ωραία θέα. Διέκοψα σύντομα το στοματικό, το επιθυμητό αποτέλεσμα είχε επέλθει, και με το παραπάνω, πριν φορεθεί το προφυλακτικό.
Ξεκινάμε με ιεραποστολικό. Αυτή από πάνω, σηκώνω το κορμό, μικρές παραλλαγές της στάσης του λωτού με πρωτοβουλία της, και τέλος πάλι με ιεραποστολικό, αργά, απολαυστικά. Η συμμετοχή της ικανοποιητική με φιλιά, γλειψίματα, γλυκόλογα, αναστεναγμούς, με χέρια και με πόδια.
Ξάπλωσα ξεθεωμένος, κουβεντούλα, αποχαιρετισμός με φιλιά.
Από τότε που την "ανακάλυψα" την επισκέπτομαι όσο μπορώ κυρίως λόγω της ήπιας συμπεριφοράς της, αλλά και επειδή διαθέτει υπομονή και επιμονή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
0
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού