Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εφτασα σπίτι κατα τις 11 το βραδυ απο ταξιδι για δουλειες, πηρα την μεγαλη αποφαση να περασω απο το στουντιο κ να συναντησω για πρωτη φορα την μαρινα επιβεβαιωση απο την ατζελα οτι δουλευει σιγουρα η οποια με εστειλε συστημενο αν κ δεν με ηξερε κ την ευχαριστω πολυ για αυτο
κανω ενα μπανιο και ξεκιναω 1 1 κ τεταρτο ειμαι στο σαλονι η ευγενικη υπηρεσια με ρωτησε αν θελω κατι να πιω αρκεστηκα σε ενα νερακι μου λεει περιμενε λιγο να αδειασει δωματιο στον επανω οροφο με το που κατεβαινει ο ενας συναγωνιστης ποθ ηταν στον επανω οροφο με την αλεξανδρα ανεβαινω με την υπηρεσια πανω καθαριζει το δωματιο κ μπαινω πληρωνω 60Ε για 69,μπαινω στο 4 κανω ενα ντουζ για να φρεσκαριστω κ περιμενω κανα μισαωρο+ πραγμα που δεν με χαλασε καθολου για ευνοητους λογους ακουω την μαρινα να ανεβαινει ε περιτο να σας πω οτι με το που μπηκε μεσα μου κοπηκε η λαλια απο κόντα είναι πολύ πιο όμορφη. Συζήτηση για να σπασει ο παγος με τα απαραίτητα αγγίγματα.
Και τωρα στα του αγώνα μου προσφερε το στήθος της κ άρχισα να γλύφω τις ρώγες κατεβαίνοντας προς τα κάτω έφτασα στο γατακι το οποιο κ τίμησα περιπου πλαγιαστα ενω αυτή εγλυφε την γυρω περιοχη, με το που ηρθα σε πληρη στύση περασμα καποτας με το στομα κ ξεκιναει ενα στοματικο αλλο πραγμα παιχνιδια με το στήθος γλύψιμο @@ ντηπ θροουτ σε καποια στιγμη ανεβαίνει απο πάνω κ συνεχίζω το έργο μου. Στη συνεχεια με δικη της πρωτοβουλια με καβαλαει κ αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει εγω έπιανα οτι έβρισκα σηκώνω το σωμα μου τη παιρνω αγκαλια κ άρχισα να της γλύφω ξανα το υπέροχο στήθος.Επομενη στάση στα 4 που αργότερα εξελίχθηκε σε μπρούμητα με άψογο στήσιμο οπου την είχα πιάσει απο την μεση κ έδινα ενώ αυτή ειχε τα χέρια της στο πάτωμα έπειτα απο προτροπή μου κ επειδή το τέλος ήταν κοντά ιεραποστολικό πού τύλιξε τα πόδια της στην μέση μου με αγκάλιαζε σφιχτά με φιλούσε στον λαιμό κ το στήθος οπού δεν ήθελα κ πολύ εφτασε το τελος κάθομαι στο γόνατα κ μεχρί να συνέρθω μάλλον το υφος μου ηταν κορύφαιο αφού η μαρίνα με ρώτησε τι έχω κ εγώ απάντησα σαν χάζος τίποτα.
Τελος συνεχίσαμε την συζήτηση περί διακοπών φιλάκι στο μάγουλο και αποχώρηση. Στον δρομο για το σπίτι ειχα ενα χαζοχαρούμενο χαμόγελο λες και ήμουν παιδάκι που του αγόρασαν παιχνίδι

ΥΓ 1 καθ' όλη την διάρκεια η συμμετοχή της ηταν κορυφαία
2 10 στο παρκινγκ επειδή έπαιξε πεζο2
3 θα την ξαναδώ σίγουρα
4 καλο καλοκαιρι κ καλες διακοπες σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού