Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150952
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβασμένος όπως πάντα, ειπα να συνουστιαστω με την Λάιμα.
Πήγα όπως πάντα χορτασμένος, για να έχω καθιαή άποψη.

Παρκαρα τον πάπιο μου στα σκιερά.
Ανέβηκα τις σκάλες και κτυπησα τον κώδωνα μαλακά.

Ανοιξε μια νεαρά ρωσσιδα τσατσα, όχι πάνω από 40 μιλφοιδες αλλά ομορφούλα και πρόσχαρη (έναν της τον έδεινα χαλαρά).
Αμέσως κατάλαβε οτι είμουν καινούργιος στον χώρο (γατα η 2Χτσα) και αφού με τράταρε παγωμένο νεράκι, ξεκινησε.

"Λοιπόν, εδώ ξεκινάμε από 50ευρά.................αυτά...........όλα χωρίς πρωκτικό."
και ξαφνικά αποχωρισε.Χμμμ;Εμμμμ

Εκανα το φίδι, τι όλα χωρις πρωκτικό;;;;;;;;;Γλώσσα τεσπα.
Το κορίτσι ειχε πελάτη και ηταν στο δωμάτιο.
ύστερα από κανα 10΄λεπτο εκανε την εμφάνιση της.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!! ΓλώσσαΓλώσσαοι αλλοι ανταποκριτες σιγουρα θα την περιγράφουν καλλυτερα από μένα.Σπασίκλας

Το χαμογελό της και η τζαχπινία της στο σαλωνάρισμα με έπεισαν.
Δείνω 50 στην τσατσα και με οδηγεί στο δωμάτιο.

Από τα πιό φτωχικά στουντιο. Μικρό δωμάτιο με νιπτηρα. Κατι σαγιονάρες πολυκαιρισμένες και μια πετσέτα άκυρη. Τεσπα, εγώ όπως πάντα βρεσκοπλημένος και αρωματισμένος, δεν έδωσα και πολύ σημασία. Αλλά στις εποχές που ζούμε, με τοσο πολύ ανταγωνισμό στα στούντιο. όλα λαμβάνονται υπ΄΄οψην. Μάγκες τα καινούργια μαγαζία ειναι τα περισσότερα με υπηρεσίες-επίπεδο γαμοξενοδοχίων και βάλε.

Αράζω και σε λίγο μπουκάρει η μανδαμ.
Ένα χαμόγελο ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ (με το συμπάθειο)
Τζαχπινία - σεξουαλικότητα - κάβλα να ξεχιλίζουν από παντού.
Από κορμί και εμφάνιση δεν λέω, για να μην μου πείτε οτι υπερβάλω.

Με ξεκινά με τα καλυτερα προκαταρκτικά που μου έχουν κάνει ποτε.
Χάδια παντού και ιδιαίτερα στα πόδια και στα γονατα.
Έπαιζε μαζί μου κανα 5΄λεπτο.
Ο μικρός Ραθάμανθης ειχε γίναι σάριζα (όχι το νερό βρε) και η Λάιμα τον χαιδεβε και τον σάλιονε.
"θελω να του μιλήσω και να γνωρισθώ μαζί του (με τον ΡαθάμανθηΝτροπή) και μετά θα τον βάλω στη φωλίτσα μου" μου ειπε η κορασης.
"Ναι μαθε του ρώσσικα. θα του χρειασθούν" ανταπάντησα.
Γελακια αμφότεροι χαχαχαχαχαα αχαχαχααχααχα χιιχιχιχιχιχιχχι
Περνα αριστοτεχνικά σαμπρελα και ξεκινά το ταξίδι.

Πίπα βαθειά και βασανηστική. Δεν περιγράφω γιατί δεν περιγράφεται.
Την προέτρεψα να μου γλύψη αρχι@@ια αλλά εκανε οτι δεν το άκουσε. Δεν πειράζει όμως.
Το κορίσιον εγρασθει επιμελημένα και ως καλή τεχνιτρα που δεν πέρνει από διορθώσεις.

Της ειπα να την γλύψω εγώ αλλά αρνήθηκε λέγοντας: "αυτο που ζητάς, δεν το έχεις πληρωσει, δωσε ένα δωράκι να σε αφήσω"
"Πριτσσ, της λέω, την άλλη φορά, η τσατσα όμως δεν ειπε καλά τα προγράμματα"
Δεν απάντησε τίποτα, τεσπα

Ανεβένει στον μικρο και ξεκινά. Στενο νουνάκι χωρίς κρέμα.
Εκαιγε από την κάβλα.
"Σταζεις μωρο μου της λεω από τα γαμίσια"

Εγλυφα τα σιλικονούχα βυζία της (απο καλό χερι γιατρού) και οι ρωγες της εγιναν γονδωλες της Βενετίας.

Ανεβωκατέβενε πανω μου αλλάζωντας ρυθμό και στάσεις ενώσω φιλιόμαστε στα λαιμουδάκια μας

Προτεινα να παμε στα 4ερα. Και αυτή πήρε καλή ποζα μπροστα στον καθρέπτι.

Ξεκίνησα με καλό ρυθμό (ALEGRO- MA NON TROPO, για όσους ξέρουν από μουσική) και η κοπελία άντεχε και με πρέτρεπαι να την πηδηξω ακομα πιο σκληρα.

Περναμε μάτι τα κορμιά μας να γκαμιούντε μέσα από τον καβρέπτι και δεν ήθελα να τελειώσω με τίποτα.

Όμως, φευ, ο μικρός Ραθάμανθης δεν άντεχε την κάβλα και έφτησε τα γάλα του.

Η Λάιμα, ως άριστη επαγγελματίας έδειξε το υψηλό επίπεδο των υπηρεσιών της ακόμα μια φορα. Ευγενικά και μενα χαμόγελο ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο τον σκούπισε απαλά, αντάλλαξαμε τις ζεστές φιλοφρονίσεις μας (της άρεσε ιδιαίτερα το αρωμα μου)και απόχωρησε ως νικήτρια.

Μια τιμια συνδιαλλαγή με πολύ καλές εντυπώσεις από τη μεριά μου.

Στα στάνταρ μου. σιγουρα θα την ξανατιμησω, γιατι σέβεται τον πελάτη ως ΑΡΙΣΤΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού