Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σε 3 ώρες ταξιδεύω για τις φετινές μου διακοπές αλλά αυτή η κριτική ΠΡΕΠΕΙ να γραφτεί τώρα... Επίσκεψη στο καλυτερότερο studio της Αθήνας απόγευμα Πέμπτης, 4 Αυγούστου, μια μέρα πριν την αναχώρησή μου για τις φετινές διακοπές. Parking πολύ εύκολο πάνω στη Φυλής ακριβώς έξω απ' το studio. Μπαίνω μέσα συστημένος για την 20χρονη Γιασμίν προκειμένου να ζήσω κι εγώ τη βυζοεμπειρία μου πριν εγκαταλείψω την Αθήνα για ... άλλα. Με το που μπαίνω βλέπω 4 άτομα στο σαλόνι και πόρτες να ανοίγουν και να κλείνουν και σκαλώνω, τόσο κόσμο είχα να δω μήνες στο 104 και αρχίζω και καταλαβαίνω γιατί γίνεται και αυτός ο χαμός στο thread του studio τις τελευταίες βδομάδες... Στην υπηρεσία η συμπαθέστατη κυρία Πέτρα η οποία φυσικά με θυμόταν και κρατιόταν να μη βάλει τα γέλια απ' την τελευταία μας συνάντηση όπου από παρεξήγηση μου είχε στείλει την Ελένη στο δωμάτιο για... αυταρχικόΧαμόγελο Η Γιασμίν ήταν στον πάνω όροφο με πελάτη, εν τω μεταξύ πέρασαν από μπροστά μου οι εξωγήινες γυναίκες που ακούνε στα ονόματα Μαρίνα και Αλεξάνδρα. Μόλις κατεβαίνει λοιπόν η Γιασμίν ομολογώ ότι απογοητεύτηκα προς στιγμήν καθώς από εμφάνιση απέχει αρκετά από όλες τις γυναίκες του 104, την περίμενα καλύτερη. Πλην όμως με βυζί Νο6 που έβγαζε μάτι, λίγο πεσμένο φαινόταν ως φυσικό όπως όμως αποδείχτηκε είναι μια χαρά. Επειδή ένας έμπειρος μπουρδελιάρης γνωρίζει ότι η εμφάνιση μίας ιερόδουλης παίζει τον τελευταίο ρόλο στο πόσο καλά θα περάσεις μαζί της, δίνω το 100άρικο που είχα προαποφασίσει (παρ' ότι ο κώλος της δε μου έκανε "κλικ" αλλά δε βαριέσαι) και ανεβαίνω μαζί με την Πέτρα στο δωμάτιο 3 όπου την περίμενα να το ετοιμάσει και όταν τελικά μπήκα ήταν άψογο. Μετά από λίγη ώρα ανεβαίνει η Γιασμίν όλο ζουζουνιές, με ρίχνει στο κρεβάτι ανάσκελα, ανεβαίνει από πάνω μου, με αγκαλιάζει, μου ρίχνει μερικά γλωσσόφιλα για αρχή (που να ήξερα τί θα ακολουθούσε) και αρχίζει και μου λέει πόσο αγχώθηκε που ήξερε ότι είμαι πελάτης επειδή έπρεπε να με κάνει να περάσω καλά, με ρώτησε τί ζώδιο είμαι και τα λοιπά. Μετά από αρκετή ώρα αρχίζει το παιχνίδι... Πρώτα πέφτει πάνω μου και με πλακώνει με τις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ βυζάρες της τόσο που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα, είχε δίκιο η Ελένη που μου είχε πει ότι θα χανόταν το κεφάλι μου ανάμεσά τουςΧαμόγελο Στη συνέχεια τη βάζω ανάσκελα και αρχίζω να γλείφω το πολύ μικρό μουνάκι της. Εκεί ρίχνει την ιδέα αντί να το κάνουμε στο κρεβάτι να το κάνουμε στην ντουζιέρα και μάλιστα επέμεινε πολύ... Ποιος ο λόγος να αρνηθώ; Πηγαίνουμε λοιπόν οι δυο μας στην ντουζιέρα, βρεχόμαστε, αλειφόμαστε με σαπούνια και κάπου εκεί αρχίζει το σκληρό ροκ, μια εμπειρία που όμοιά της δεν έχω ζήσει ποτέ μου όχι απλώς στο 104 αλλά ούτε με γκόμενα καλά - καλά... Μουντάρισμα τρελό, χουφτώματα, δάχτυλα στα επίμαχα σημεία, γλειψίματα στις βυζάρες της με τα σαπούνια, γλωσσόφιλα βαθιά με πάθος, δεν έχω ξαναδεί ιερόδουλη τόσο δεκτική στα γλωσσόφιλα... Η κατάσταση είχε ξεφύγει. Κάποια στιγμή σκύβω και αρχίζω να γλείφω το μουνάκι της με πάθος ενώ αυτή αναστέναζε. Σηκώνομαι, σκύβει αυτή, και αρχίζει ξεσκούφωτη πίπα με το νερό να τρέχει... Εν τω μεταξύ παρ' ότι δε βάζει ολόκληρο το πέος μες το στόμα της, έχει έναν τρόπο να ακουμπάει το... κεφάλι που σε τρελαίνει, όπως ήμουν και φορτωμένος που είχα καιρό να πηδήξω και μόνο το άγγιγμά της με τρέλαινε. Στη συνέχεια αρχίζουμε τρελό ισπανικό μες την ντουζιέρα πάντα με αυτή καθιστή. Τα ακραία συνεχίστηκαν με την πρωτοβουλία μου να της πω να σκύψει μες την ντουζιέρα τουρλώνοντας τον κώλο της ώστε να μπορώ να γλείψω την κωλοτρυπίδα της. Σε κάποια φάση, όπως ήμασταν με τα νερά, φεύγουμε απ' την ντουζιέρα και πάμε στο κρεβάτι για να μπω μέσα της. Περνάει το σκουφάκι και το κάναμε σε τρεις στάσεις, εγώ από πάνω της, ιεραποστολικό, αυτή από πάνω όπου ανεβοκατέβαινε σαν τρελή έχοντας τις βυζάρες της να πάλλονται μπροστά μου, τέτοιο χτύπημα δεν έχω ξαναδεί σ' αυτήν τη στάση... Στη συνέχεια εγώ ιεραποστολικό όπου άντεχε αφάνταστα πολύ η πιτσιρίκα στο σφυροκόπημα. Τέλος και ενώ ήθελε να το αποφύγει γιατί μου είπε ότι έχω μεγάλο πούτσο τελικά επιχειρήσαμε και πρωκτικό με αυτή από πάνω για να μην πονάει. Καταλήξαμε στο τέλος και πάλι στην μπανιέρα όπου τελείωσα πανηγυρικά στα τιτανοτεράστια βυζιά της, μερικά μπατσάκια πάνω τους, αυτό ήταν... Ξαναπλυθήκαμε, μου ξαναείπε το πόσο άνετη αισθάνθηκε μαζί μου για να κάνουμε κάτι τέτοιο μαζί, δεν ήθελε να φύγει με τίποτα απ' το δωμάτιο... Τελικά αποχαιρετηστήκαμε με μερικά ακόμη παθιάρικα γλωσσόφιλα και τελίωσε μία εμπειρία που όμοιά της δεν έχω ξαναζήσει ποτέ μου, όχι μόνο στο συγκεκριμένο studio... Στην αποχώρηση κουβεντούλα και πάλι με την κυρία Πέτρα αλλά και τη Μαρίνα που μου έλεγε πόσο πολύ έχει αυξηθεί η κίνηση στο studio τις τελευταίες βδομάδες. Συμπερασματικά το κοριτσάκι είναι ΦΩΤΙΑ, ενδείκνυται με κλειστά μάτια για τους λάτρεις των GFE, των μεγάλων βυζιών και όσους δε δίνουν μεγάλη έμφαση στην εμφάνιση αλλά στην ΟΥΣΙΑ... Ένα ακόμη μπράβο στη θεά Άντζελα, αυτό που έχει φτιάξει δεν είναι studio αλλά ένας ναός του έρωτα, πραγματικά δεν την ενδιαφέρει απλώς να περάσει ο πελάτης καλά αλλά και κάτι πολύ περισσότερο, να ζει εκεί μέσα αξέχαστες και συναρπαστικές εμπειρίες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού