Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824161
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ένα ταραχώδες ταξίδι στην Πάρο Θυμός αποφάσισα ότι γυρνώντας στην Αθηνά έπρεπε να χαλαρώσω με τα στανταρακια μου και αυτά δεν είναι αλλά από την ομορφιά μου την κελλυ και το αστεράκι μου την Ελένη. Αν εξαιρέσουμε τη ζεστή και την λαϊκή τίποτα δεν μου χάλασε την διάθεση ώσπου να βρεθώ στο γνώριμο κτίριο .Μπαίνοντας μέσα συνάντησα την υπηρεσία ευγενέστατη πάντα μου πρόσφερε κάτι να πιο και αφού κατέθεσα το κατοστάρικο μπήκα μέσα στο δωμάτιο όπου ήταν δίπλα από το μπαρ. Μέσα ένα ντουζακι στα γρήγορα και περίμενα λίγο άπου να έρθουν οι κορίτσαρε μου. Αφού χαιρετηθήκαμε θερμά είμαστε γνώριμη πια αρχίσαμε να μπλέκουμε τα κορμιά μας με χάδια και παθιασμένα φίλια σε όλο το κορμί.. μετά εγώ μπήκα ανάμεσα σάντουιτς άπου έγλυφα την κελί από μπροστά ενώ η Ελένη από πίσω με είχε αρπάξει σφικτά και μου έκανε μασάζ με τα στήθια της. Όμως εγω ήθελα να τις δω και να γλείφονται μετάξι τους και δεν μου χάλασαν χατιρι.η Ελένη από κάτω δέχονταν με όλο πάθος τα χάδια και τα φίλια της κελλυ που ήταν από πάνω(Σωστή αφέντρα τη να λέμε τώρα)Δεν έχασα την ευκαιρία και άρχισα να βαράω τα οπίσθια της κελλυς όπου το απολάμβανε ιδιαιτέρως. τότε ήρθε η σειρά μου…αφού μου πιπίλισαν της ρόγες μου η καθεμία η Ελένη μου έβαλε τι προφυλακτικό με το στόμα της και άρχισε το στοματικό όπου ανέλαβε μετά και η κελί .αφού έστησα στα τέσσερα την Ελένη άρχισα τα πλακώματα ενώ η κελί κοιτούσε με ανυπομονησία μέχρι να έρθει η σειρά της. και όταν ήρθε σε ιεραποστολική στάση δεν άργησα να τελειώσω…αλλά επειδή ήθελε και άλλο ανέλαβα με τα δυο μου δάκτυλα να κάνω την δουλεία μου μέσα στο υγρό αιδοίο της .αφού τελειώσαμε μιλήσαμε για αρκετή ώρα για διάφορα θέματα και πριν φύγουν ανανεώσαμε το ραντεβού για πολλές φορές ακόμα .αφού έκανα μπανάκι ντύθηκα και αναχώρησα όπου βρήκα την ευκαιρία να ψωνίσω και στην λαϊκή Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κέλλυ
Υπηρεσίες
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού