Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824158
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι κάποιοι άνθρωποι τελικά που κολλάς γιατί έχεις την ίδια χημεία μαζί του…έτσι και με την Κελλυ όποτε συναντιόμαστε ξέρουμε ότι θα περούμε καλά και οι δυο. Λοιπόν αφού αναχώρησα από το σπίτι μου μέσα σε 5 λεπτά περίπου έφτασα στο studio. Επειδή είχα ταξίδι την άλλη μέρα το πρωί αποφάσισα να μην τα δώσω όλα και πήρα το απλό πρόγραμμα στα 50 ευρω. μπήκα στο δωμάτιο 2 και μετά από κάποια αναμονή λόγο επειδή είχε κόσμο μπήκε μέσα και με μια μάτια γεμάτη έκπληξη μου έδωσε ένα μια παθιασμένη αγκαλιά γεμάτη ρουφηχτά φίλια παντού….ε δεν άργησε το θέμα και γίναμε κουβάρι στα χάδια και στα φίλια .μετά μου ρούφηξε τις ρόγες μου και δεν άργησε να μου βάλει προφυλακτικό στο πέος μου όπου εννοείται είχε πετρώσει…μετά ανέβηκε πάνω μου και άφησε τα χοροπηδητά αλλά επειδή είχα μαζέψει πολύ πράγμα μέσα σε 5 λεπτά τελείωσα και λιγότερο μην πω …δεν πειράζει και το λίγο μου αρκούσε για να πετάω τέλεια. αφού τα είπαμε λίγο έφυγε λόγο φόρτου εργασίας .ντύθηκα και έφυγα και εγώ …αυτά ….τώρα πια η κελλυ είναι από τα στάνταρ μου για να περνάω πολύ καλά…. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2011
Συγνώμη για τα λάθη μου την έγραψα λίγο γρήγορα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1