Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824464
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Aρκετά καβλωμένος χθές βράδυ ήθελα απεγνωσμένα κάπου να αδειάσω το βαρύ φορτίο μου.
H πρόκληση ηταν που? αφου είμουν εντελώς ανενημέρωτος.
Στα τυφλά λοιπόν κίνησα για κέντρο και φυλής 104.
Δύο κοπέλες μαζι η Αλίκη παλιά γνωστή μου και η Αλεξάνδρα μετρίου αναστήματος ,ωραίος σωματότυπος με μεγάλο φυσικό στήθος και τουρλωτό κώλο. Δεν ήθελα να πάω στα σύγουρα (Αλίκη) και είπα να ρισκάρω αφού τόνιωθα, κάτι σαν το πάμε στήχοιμα "τόβλεπες? τόπαιξες?"
Καταθέτω λοιπόν τα διόδια στην τσατσά (καλή φάση θα ήταν να υπήρχε και το κίνημα δεν πληρώνω και στα studio και αντι τις μπάρες να έκανε πέρα τις τσατσάδες) και εισέρχομαι στα ενδότερα.
Κάνω και το ντούζ μου αφου με την κουφόβραση 'εξω τα ρούχα κολλούσαν επάνω μου και αναμένω ετοιμότατος.
Σε λίγο άκουσα την πολυπόθητη κινητικοτητα απο έξω και η πόρτα άνοιξε με την Αλεξάνδρα να κάνει την θριαμβευτική είσοδο της.
Αφού συστηθήκαμε σε πρώτη φάση κάναμε πέρα τις τυπικότητες και καταπιαστήκαμε με πιο ουσιαστικά πράγματα.
Ξεκίνησα εγώ πρώτος να της γλύψω τα βυζάκια της πράγμα το οποίο δέχτηκε με χαρά ενω αυτή με τη σειρά της μαλάκιζε το πούτσο μου. Με έσπρωξε σε κάποια φάση και με ξάπλωσε κάτω για να μου κάνει τώρα ενα ισπανικό με τις βυζάρες της των οποίον οι ρώγες απο το πιπίλησμα μου είχαν ορθώσει και βγάζαν μάτι.
Ένα μικρό break μετα για να βαλουμε μπαλονακι και ξανασυνεχίσαμε με ισπανικο συνδιασμένο και με πίπα όμως αυτη τη φορά.
'Ολα τζιτζί αλλα παραείχα γινει turbo για να την παλέψω αλλο στα χέρια της οπότε τωρα ηταν η σειρά μου να της γαμήσω το μουνάκι της.
Πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου το βυζογλύψιμο συνεχίστηκε όσο αυτή ανεβοκατέβαινε στο πούτσο μου.
Aλλάξαμε για τον ιεραπόστολο ο οποίος έγινε σε πολύ θερμό κλίμα μετα αγκαλιάς και φιλιών στο λαιμό ,ενω οι ποδάρες της ήταν σηκωμένες στον αέρα όσο δεν πάει άλλο.
Φινάλε με πισωκολλητό και αυτή ήταν και η καλύτερη μας στάση αφου η απόδοση της ανέβηκε πια κατακόρυφα στα ύψη μαζί με τα βρωμόλογα που τώρα πια ξεστομούσε.
Η κατάθεση έγινε και εκεί και πρέπει να βγήκε ΤΟ φλόκι αφου μετά η καπότα είχε αλλαξει χρώμα.
Θα χαρακτήριζα την Αλεξάνδρα άξια εργάτρια με PSE αγωνιστικές προδιαγραφές κατασκευής και δυνατότητες και για επιπλέον tuning στην ιπποδύναμη της.
Aνανέωσα το ραντεβού μου μαζί της για σεμπτέμβρη μετα την επιστροφή μου στας Αθήνας για μια επιλέον ειδική διαδρομή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
lospsi
Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού