Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια από τις γυναικες που στο παρελθόν περνούσα καλά μαζί τους και είχα καιρό να συναντήσω, είναι η Μϊλβα.
Έτσι μιας και βρέθηκα στην περιοχή, και γνωρίζοντας ότι θα την βρω στο studio «Γοργόνες» δεν πολυσκέφτηκα να περάσω από εκεί.

Για οσους δεν την ξέρουν η Μιλβα είναι μια γυναίκα 30+, με ξανθά μαλλιά σε μπούκλες αρκετα μακριά. Πλούσιο φυσικό στήθος, τροφαντή περιφέρεια και γλυκό, φιλικό, καθημερινό πρόσωπο.
Ήταν προδεδικασμένο ότι θα περάσω.

Δεν άργησε να έλθει στο δωμάτιο, με θυμήθηκε και με χαιρέτησε εγκάρδια. Μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ κάτι που δεν αρνήθηκα φυσικά .
Αρκετα χαλαρωτικό, μέχρι που άρχισε με ένα body to body με το πλούσιο στήθος της στην πλάτη μου και κάποια φιλάκια στον λαιμό μου.
Έτσι ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά , με φιλιά και γλειψίματα στο στήθος μου και όλο μου το σώμα.
Δεν αρνήθηκε και την δική μου περιποίηση και η συμμέτοχη της αυξανόταν σταδιακά.
Το στοματικό είναι πιστεύω το δυνατότερο σημείο της.
Έχει πολύ καλή τεχνική, τόσο με τα χείλη, όσο και με την γλώσσα. Πολύ βαθύ, χτυπήματα του κορμού στην γλώσσα, φτυσίματα και την ανάλογη περιποίηση μακράς διαρκείας και στα @@κια
Αρκετα καλή η συμμέτοχη της και στο sex , με αναστεναγμούς βογγητά, κάποια πρόστυχα λόγια, σφιχτές αγκαλιές. Ξεκίνημα με cow girl για να συνεχίσουμε με την στάση του λωτού. Ο επίλογος γραφτείτε σε ιεραποστολικό.

Όπως έγραψα και στην αρχή, είμαστε παλιοί γνώριμοι και έτσι έκατσε και μιλησαμε για λίγο. Ευχές για καλές διακοπές, πεταχτό φιλάκι στο στόμα και αποχώρηση.

Η Μίλβα δεν είναι η super γυναίκα από εμφάνιση και ούτε κάνει extreme υπηρεσίες. Είναι όμως μια γυναίκα που αφήνει ευχαριστημένο τον παρτενέρ της, προσπαθεί για το καλύτερο και τιμάει τα χρήματα που παίρνει. Αξίζει μια συνάντηση μαζί της Ειδικά οι μιλφολάτρες θα ενθουσιαστουν. Δεν θα σας μείνει αξέχαστη, αλλά το πιθανότερο είναι να περάσετε καλά μαζί της

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μίλβα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Μίλβα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού