Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161874
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τι να πω και εγω τοσα εχουν ειπωθει για την συγκεκριμενη κοπελα....αλλα ας πω και εγω την αποψη μου ..λοιπον μεσημερακι ειπα να επισκευτω το χωρο χωρις να ξερω ποια δουλευει αφου περασα απο βιλα και ηταν κλειστο...μπηκα λοιπον μεσα και καθως πηγα πρωτη φορα στο μαγαζι η αληθεια ειναι οτι με εντυπωσιασε πολυ ο χωρος....μπραβο στον ιδιοκτητη...η τσατσα με υποδεχτηκε και ακολουθησε το γραμμα με τα προγραμματα και επειδη πανω κατω τα ξερω,επελεξα το 50ευρο με γλυψιμο και ακολουθησε η λουση για παρελαση,αφου την ειδα περασα στο δοματιο και ακολουθησε η λουση μετα απο κανα 5 λεπτο ξαπλωσε και μου αρχισε τα χαδακια και τα φιλακια ,ακολουθησε λιγη συζητηση καλοκαιρινη και βουρ για 69 ,με ρωτησε αν θελω να μου βαλει σκουφο παραλληλα η μονο εγω να την γλυψω αλλα βλεπεις 69 να κανω μονος μου δεν γινετε οποτε της ειπα φπρεσε τον και γυρνα και εσυ σε 69 οποτε ειχαμε και πολυ καλη χημεια μεταξυ μας.
πολυ καθαρο μουνακι και τρυπουλα μοσχομυριζε και μπραβο το κοριτσι ,πιπα πολυ καλη βαθια και αργη παραλληλα μεχρι που την γυρισα απο επανω μου και αρχισαμε το κουνημα το τρελλο οποτε δεν αργησε να ερθει και το τελος .....παρολα αυτα το κοριτσι δεν βιαζοταν καθολου ισα ισα που εμεινα και μεσα της για καποια λεπτα ενω τελειωσα ,σηκωθηκε σιγα σιγα με φιλησε τρυφερα και πηγαμε για πλυσιμο ,φιλακι και αποχαιρετισμος για καλες διακοπες μιας και θα ημαστε κοντα με την εν λογο διακοπες.. οποτε υπαρχει και περιπτωση να βρεθουμε ,,,ασχετο μεν αλλα αν μπορεσω και το κανω νομιζω θα ειναι καλο και αυτο για μια αναπαυλα μεσα στις διακοπες αν και το κοβω πολυ δυσκολο απο μερους μου αλλα τελος παντων θα δειξει ..αυτα τα ολιγα παιδες με την λουση σε γενικες γραμμες πολυ καλη στα του service αλλα μεχρι εκει απο εμενα διοτι σαν εμφανισει δεν με τρελλανε και μιλας αντικειμενικα υπαρχουν πολυ πιο ομορφες στο χωρο αλλα οχι και σε υπηρεσιες οπως η λουση ...οποτε αν κρινω με βαση το service και με αριστα το 10 την βαζω 8 και αν κρινω και την εμφανιση παντα με τα δικα μου γουστα και κριτιρια με αριστα παλι το 10 την βαζω 5.
ελπιζω να εγινα κατανοητος....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού