Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150952
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βλέπω Αλισα στη βάρδεια και προγραμματίζω επίσκεψη μια και το μωρό το έχω σταμπαρει καιρό...
Μια και σπάνια σχολιάζω να πω ότι είμαι πάνω απο 30 ενεργά χρόνια στον αγώνα και τα χαρακώματα (αρχισα απο τα 13 ατιμος)και έχω δει και περάσει κάθε λογής κοπέλες. Αυτό που πάντα πρόσεχα είναι να τους φέρομαι με σεβασμό, πάντα φρέσκος και καθαρός, με το καλό το λόγο, το χιούμορ, το κοπλιμέντο και τη διάθεση να τις κάνω να αισθάνονται γυναίκες και όχι πόρνες...και πρέπει να ομολογήσω ότι αυτό πάντα γινότανε αντιληπτό και έχω περάσει απίθανες στιγμές με πολλές κοπέλλες που γίναμε ακόμα και φίλοι....δε λέω ότι είναι πάντα το ίδιο, παίζει ρόλο και η χημεία και η μέρα και χιλια δυό...αλλά απαιτώ τον ίδιο σεβασμό που δείχνω κι εγώ !!!
Σαλόνι λοιπόν, βγαίνει η Αλίσα, φανταστικό δερματάκι όντως και χαμογελάκια...αν και το ενστικτό μου μου λέει όχι (και συνήθως το ακούω)δίνω το 50αρικο (πρώτη φορά ένεκα να δούμε τι γίνεται) στην ευγενική οντως κυρία επι της υποδοχής και περνάω.
Είσοδος της κοπέλας, λίγα προκατάρτικά και πέρασμα προφυλακτικού μια και είχε γίνει τούμπανο, ένα πρώτο αρνητικό ή μυρουδιά, μου έκανε εντύπωση ότι δεν ήταν καθαρή γιατί ήμουνα ο πρώτος στη βάρδεια, η κοπέλλα προφανώς ερχόταν απο προηγούμενη βάρδεια και δεν είχε κάνει μπάνιο ή δε ξέρω τι...μια αρκετά γρήγορη πίπα και μου λέει να γαμηθούμε...της λέω κάτσε να σ ευχαριστηθώ λιγάκι και έρχεται η απάντηση ... μ ενα 50αρικο δε μπορείς να τα έχεις όλα !!! απάντηση, δεν τα θέλω όλα απλά να απολαύσω λιγάκι το καταπληκτικό σου κορμάκι... δεύτερο σχόλιο, έχεις 10 λεπτά και έχουν περάσει, έχω ρολόι και βλέπω και χτυπάνε τα κουδούνια....εδώ είναι απόλυτη ξενέρα, σηκώνομαι και της λέω αστο μωράκι μου πήγαινε, άλλη φορά...εκεί κόμπιασε και λέει όχι πλήρωσες και πρέπει να με γαμίσεις...όχι μωρό μου με ξενέρωσες και δε πρέπει να κάνω τίποτα με πίεση, αντε λοιπόν γιατί όπως μου είπες χτυπάνε και τα κουδούνια και νασαι καλά...λίγη επιμονή ακόμα και μου λέει , καλά τότε να σου δώσω πίσω τα λεφτά σου...κάνε ότι νομιζεις απο μένα φιλιά πολλά...οχι ότι είδα πίσω το 50αρικο αλλά ούτε και το έκανα θέμα
Βγαίνοντας κάνω το σχόλιό μου στην τσατσα... χάλια της λέω καθόλου επαγγελματική συμπεριφορά και αμα ήθελα 10λεπτο με το ρολόι πήγαινα και στη Φυλής...και έχεται η φοβερή απάντηση, στη Φυλής είναι 7 λεπτά εδώ 10!!!!!!! Δηλαδή το 3λεπτο πηγαίνει στο μαγαζί 30 ευρώπουλα. Βρε δε πάτε καλά !!!!! Μαύρο !!!!!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
901
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2011
Mάγκα μου ΕΥΓΕ ΣΟΥ & ΜΠΡΑΒΩ ΣΟΥ

Μαυρό στα μαλακισμένα που δεν έχουν σεβασμό στον πελάτη τους. Την Αλίνα την ειχα στα υπόψη αλλά και το δικό μου ενστικτο μου έλεγε ΟΧΙΙΙΙ
Οπως μεγαλόνουμε και αποκρουμε πειρακαλό θα ειναι να ακούμε το ενστικτό μας ακόμη περισσότερο, ειναι κάτι σαν μια ακόμη αισθηση.
Κρίμας που δεν πηρες πίσω τα 50ντα
01 Αυγούστου, 2011
Φίλε έκανες μέγα σφάλμα που δεν τα πήρες πίσω τα φράγγα.Όχι μόνο για το ποσό που σπατάπλησες και την ξενέρα που έφαγες,αλλά και για να μαθαίνουν ότι 50 εβραίοι δεν φυτρώνουν στις αυλές μας.Ακούς εκεί σε στούντιο 10 λεπτά και στη Φυλής 7!!!!!Έλεος πια!!!Θα έπρεπε να τους κάνεις ρόμπα μπροστά σε τυχόν άλλους πελάτες για να την κάνουν όλοι αλα γαλλικά!Μην σου πώ να καθόσουν έξω και να έκραζες...(τρόπος του λέγειν)Και τότε να τους βλέπαμε τι θα έκαναν,όταν όλοι θα την έκαναν απο το ευαγές ίδρυμα!Πάντως να σαι καλά,γιατί έλεγα να περάσω και εγώ μια απο αυτές τις μέρες,καθώς και η Αλίσα είναι αιδοίο,αλλά και γιατί πίστευα ότι επιτέλους απο συνοικιακό μπουρδέλο θα γινόταν κανονικό στούντιο.Αλλά μάλλον έπεσα έξω και εσύ τύπε μου γλύτωσες το 50άρι.Τέλος,να δείς που κάποτε θα μας πούνε και μαλάκες...
01 Αυγούστου, 2011
1-2 Χρονια την ειχαμε στην Κρητη και την ειχαμε μαυρισει ολοι, αφου ηταν απο τις πιο ξεπετες τανες που υπαρχουν. Πραγματικα απορουσα για τις καλες κριτικες που ειχε πριν ερθει κρητη, αλλα και τωρα, εδω και καιρο που εχει φυγει.
01 Αυγούστου, 2011
Φιλε μου την ιδια ημερα πηγα και εγω να δω την αλισα (29-7) αλλα στις 7 το απογευμα. Η κοπελλα ειχε διπλοβαρδια εκεινη την ημερα συμφωνα με το προγραμμα του στουντιο. Υπηρχε και μια αλλη κοπελλα (νταϊανα). Επειδη και εγω εχω λιωσει καποια ζευγαρια παπουτσια στον αγοραιο ερωτα, μολις την ειδα ναι μεν ειναι καυλακι καλο και ομορφο (οι φωτογραφιες της ειναι λιγακι υπερβολικες, δεν ειναι ετσι η κοπελλα), αλλα μου εβγαλε εκεινη την ξεπετα που εχουν οι πορνες του μεταξιου των 15 ευρω..ευτυχως (συμφωνα με την κριτικη σου) ακολουθησα το ενστικτο μου και την εκανα..απορω πως μερικοι εδω μεσα την βρισκουν με υπηρεσιες τετοιυ ειδους και την εχουν κανει την αλισα ανερχομενο αστερι..
01 Αυγούστου, 2011
"Στη Φυλής είναι επτά λεπτά εδώ δέκα"!!!

Ούτε απέξω δεν θα περάσω από κει πέρα, νάσαι καλά που μας προειδοποίησες...
02 Αυγούστου, 2011
Να εισαι καλα για την κριτικη. Αυτος ειναι ο σκοπος του site.
Αν η κοπελα δεν μπορει ή δεν θελει να το κανει σωστα, ειναι στοιβα τα πιατα στην κουζινα.
Αν και την ειχα στα υπ' οψη, θα φαει ακυρο και αυτη και το μαγαζι που δε λεει να στρωσει
απο συμπεριφορα.
02 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου συνήθως το ακούω αλλά να που πάντα κάνουμε και το λαθακι μας....τι να κάνουμε, πάντως χαίρομαι που αποφάσισα να σχολιάσω (είναι η δεύτερη μονο φορά, η πρώτη ήτανε για καλό γιατί το άξιζε η κοπέλα) γιατί βλέπω ότι κάπου βοήθησα... και απ ότι βλέπω κι απο άλλα σχόλια δεν είχα και άδικο, υπάρχει και παρελθόν...πρέπει να μη συμβιβαζόμαστε με ότι μας πλασσάρουν ήμαρτον...καλή συνέχεια
02 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κι εγώ ετσι την πάτησα γιατί την είχα σταμπάρει απο καιρό και δεν άκουσα το ενστικτο που έλεγε ΟΧΙΙΙΙ ... ναι θα έπρεπε να το ειχα πάρει πισω αλλά τι να πείς, είμαι ευγενικο παιδι Χαμόγελο οσο για το αν θα γινότανε στούντιο για μένα ήτανε η πρώτη φορά εκεεί αλλά η νοοτροπία είναι δυστυχώς χειρότερη απο μπουρδέλου ...
02 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να πώ φίλε ίσως μερικοί να συμβιβάζονται με λιγότερα...ίσως οι κρητικοί να ήμαστε πιο απαιτητικοί Χαμόγελο
02 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ήτανε και η Νταιάνα...συμφωνώ στα σχόλιά σου, κι εμένα αυτό μου έβγαλε αλλά έπεισα τον εαυτό μου ότι μπορεί να κάνω λάθος, τι να πώ...καλή συνέχεια
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2