Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Sex Studio 32214
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
1η συνάντηση με τη Μαρίζα στο νέο στν. της ΣΠ50 που οι φωτο της μού είχαν κινήσει το ενδιαφέρον και είπα να δοκιμάσω. Καταρχήν για το χώρο: είναι νέος, καθαρός, το δωμάτιο λίγο μικρό (βασικά ένα κρεβάτι) αλλά έχει πλευρικό καθρέπτη (καλό!). Πρόβλημα με τη ντουζιέρα του που δεν έχει πόρτα (διαρροήηηηη νερών). Επίσης δεν διαθέτει σαγιονάρες. Η σφρ. πετσέτα όμως ΟΚ μολονότι και εδώ δεν έχει από τις μεγάλες. Δυστυχώς λίγα στούντιο σού δίνουν μεγάλες. Έχει όμως dimmer και άφθονα χαρτιά. Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω δεν είχε μπουκαλάκι αλκοολ ή υγρομάντηλα (εκτός και εάν ήταν μέσα στο ντουλαπάκι του νιπτήρα). Πήρα απλό πρόγραμμα καθώς είχα δει ότι οι τιμές δεν είναι από τις χαμηλότερες (εξού και το 8 στη σχέση απόδοσης/τιμής). Α, και η θέση του είναι λίγο «δύσκολη» καθώς έχει φανάρι και πέρα από τα γειτονικά μαγάζια σε «κόβουν» και όλοι οι μποτιλιαρισμένοι (πολύ ή λίγο) οδηγοί ότι μπαινοβγαίνεις. Εγώ δεν κολώνω, καποιοι άλλοι επισκέπτες όμως? Παρκάρισμα σε ΣΠ, Κασσάνδρας.

Η Μαρίζα είναι μια συμπαθητική, ευγενής, νέα γλυκιά κοπέλα (~1,60-1,65μ), με πιασιματακια, ενδιαφέρον για «δουλεμα» (ζύμωμα, πιπίλισμα κτλ.) στήθος, ελκυστικό σώμα. Ελληνίδα όπως μού δήλωσε (δεν έχει ξένη προφορά). Δείχνει άνετη και φιλική. Καθαρή. Κουβεντούλα στην έναρξη και στο τέλος κυρίως και βασικά για τις διακοπές. Δεν έδειξε να θέλει να ξεπετάξει (πρέπει να υπήρχαν άλλοι 2 έξω). Αν και 1η φορά μού έβγαλε καλή χημεία. Χουφτώματα αμοιβαία, γλυψίματα-ρουφήγματα-στοματική περιποίηση στα προκαταρκτικά της, σωματικά τριψίματα για να απογειωθώ πράγμα που έγινε ταχύτατα. Έκανα και εγώ τη ... δουλειά μου με χάιδεμα του στήθους της, πιπίλισμα στις ρόγες, κτλ. Συνέχισε με στοματικό (κλειστό), τής είπα να ανέβει πάνω μου με μένα στο ύπτιο και να ασχολούμαι με τα κάλλη της. Καλά τα πήγαμε σε αυτή τη θέση και αφού το φχαριστήθηκα μας γύρισα με επιτόπια περιστροφή σε κλασικό όπου συνέχισα για κάποιο χρόνο με ταυτόχρονη περιποίηση από μέρους μου τού άνω συστήματος της. Τη ρώτησα μάλιστα εάν αντέχει το κρεβάτι που τρίζει και όταν μού απάντησε «ναι, και δυνατότερα», τού έδωσα και κατάλαβε. Αρκετό και δυνατό σφυροκόπημα λοπόν και τέλος. Συζητησούλα, αποχαιρετισμός και σταυρωτό φιλάκι με ευχές για καλές διακοπές. Μαρίζα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Μακάρι να μπορέσω να ξαναέλθω κάποια στιγμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.187
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού