Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381424
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυστυχως δεν τα παω καλα, οσο ο φιλος the saint με τον γραπτο λογο.Επισης ειναι η πρωτη μου κριτκη και ξερω οτι σε καποιους θα φανω αγαπουλης ή δεν ξερω εγω τι αλλα καλη καρδια.
Αυτο που μπορω να πω ειναι οτι η κοπελα ειναι για μενα "ολα τα λεφτα".
Εκπληκτικη,περιποιητικοτατη με εκανε μεσα στο διαστημα που ημασταν μαζι να αισθανομαι βασιλιας.
Εχει εκπληκτικο σωμα,με μικρο θεσπεσιο στηθος.
Οτι εγραψε ο φιλος ο the saint ισχυουν απολυτα ως προς τα διαδικαστικα.Οποτε δεν νομιζω οτι χρειαζεται να τα επαναλαβω.
Καταλαβε με την μια οτι γουσταρω χαδια και μου τα εδωσε απλοχερα,και το σημαντικοτερο δεν βιαζοτανε ενω καλλιστα σε καποια στιγμη θα μπορουσε να μου πει times up.
Αντιθετα εκατσε να με ευχαριστησει.
Δεν εχω ξαναενθουσιαστει τοσο πολυ με Στουντιοκοριτσο.Θα υπαρξει και αλλη φορα?Και μονο στην ιδεα οτι μπορει να ειναι σαν την σημερινη πηγαινω τρεχοντας.

Σχετικα με την βαθμολογια οσο με αφηνει το site εβαλα.Προσοχη ομως στο κομματι parking,γιατι ειναι κυριακη και υπηρχαν παρα πολλες θεσεις σε καθημερινη και πρωι δεν ξερω και δεν νομιζω να ισχυει μια και ειναι η ΦΑΕΕ λιγο πιο κατω.

Εχω ομως και δυο παραπονα τα οποια αφορουν το Site του στουντιο.
1)Το προγραμμα δεν συμβαδιζει με τις βαρδιες.Εκανα τηλεφωνο να επιβεβαιωσω οτι οντως δουλευε.Οποτε αν καποιος φιλος ενδιαφερεται για καποια κοπελα του στουντιο ας κανει το ιδιο για να μην πηγαινει τσαμπα.Ειχα παει βαση του προγραμματος του Site δυο φορες και δεν την πετυχα.Τελικα ηταν η τριτη και η τυχερη.
2)Οι φωτογραφιες την αδικουν μεχρι εκει που δεν παει, χωρις την περουκα, με τα δικα της μαλλια(ειναι γυναικα που της παει το κοντο μαλλι)ειναι πολυ πολυ καλυτερη.


I'll never stop saying Σοφια!
The most beautiful sound I ever heard.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
122
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού