Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161878
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ένα διαμάντι στον Ουρανό η Λούση, απογείωσε τις αισθήσεις μου και με έκανε να πετάξω.Χαμόγελο

Από το ομώνυμο κομμάτι των Beatles, (αν και αυτό γράφτηκε για άλλου είδους αισθησιακά νοήματα) μου ήρθε η έμπνευση για να δείξω το πόσο πολύ καταπληκτικά πέρασα σήμερα.Χαμόγελο

Κυριακή πρωί και η άδεια από πολίτες Θεσσαλονίκη, που έχουν καταφύγει στις κοντινές παραλίες για μπάνιο, είναι ήσυχη. Παντού λόγω της απεργίας των ταξί βλέπεις τουρίστες να σπρώχνουν με υπομονή τα μπαγκάζια τους προσπαθώντας να φτάσουν στον προορισμό τους.Εμμμμ

Εγώ πήρα γραμμή κατευθείαν για το La femme, γνωρίζοντας ότι εκεί σήμερα έκανε ντεμπούτο μετά από καιρό η Λούση.Χαμόγελο

Η Λούση είναι μια πολύ συμπαθητική και δροσερή κοπέλα, γύρω στα 25 την κάνεις, με λεπτό και πολύ γυμνασμένο κορμί, μικρό και σφιχτό βυζί και πολύ δυνατό κολαράκι. Εμένα αν και οι κοπέλες αυτού του τύπου δεν είναι και πολύ του γούστου μου, καθότι προτιμώ τις πιο γεμάτες, εντούτοις η κοπέλα αυτή μου άρεσε τόσο πολύ που ίσως με κάνει να αναθεωρήσω κάποια από τα γούστα μου.Μεγάλο χαμόγελο

Πέρασα μέσα με το απλό πρόγραμμα και λόγω της ώρας και της μέρας ήμουν ο μοναδικός πελάτης του καταστήματος.

Η είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο μου επιφύλασσε μια μικρή έκπληξη καθώς έκανε αυτό που κάνω εγώ όταν μπαίνουν τα κορίτσια. Άνοιξε λοιπόν την αγκαλιά της και με αγκάλιασε στα όρθια γεμίζοντας την αγκαλιά της με την πληθωρική παρουσία μου. Πολλά χαδάκια στα όρθια που όμως συνεχίστηκαν και στο κρεβάτι, μάλιστα ήταν σε τέτοια διάρκεια που δεν θυμάμαι να είχα όμοια της σε προκαταρκτικά τον τελευταίο καιρό.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Κατόπιν με πέρασε το προφυλακτικό και με έκανε μια καταπληκτική πίπα βαθιά, υγρή και χωρίς καθόλου δόντι στήνοντας το κορμί της με τέτοιο τρόπο ώστε η πρόσβαση στα βυζάκια και ειδικά στις τρυπούλες της να είναι πολύ άνετη για μένα, που εκμεταλλευόμενος το γεγονός αυτό τις περιποιήθηκα δεόντως, με τρόπο βέβαια.Χαμόγελο
Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου σαλιώνοντας λίγο το μουνάκι της και εκεί τα είδα όλα. Η συμμετοχή της ήταν απερίγραπτη και εγώ πιάνοντας την από το μέση την ανεβοκατέβαζα ρυθμικά επιταχύνοντας και σταδιακά την έφτασα σε σημείο να έχει καυλώσει και αυτή. Έτσι βέβαια όπως δημιουργήθηκε η κατάσταση δεν την άλλαξα στάση και την περίμενα να χύσει όπως και πολύ σύντομα έγινε, και κατόπιν την έχυσα και εγώ πολύ δυνατά έτσι όπως την είχα από πάνω μου.
Με αγκάλιασε και έριξε όλο το κορμί της πάνω στο δικό μου χωρίς να βγει καθόλου από μέσα μου θέλοντας έτσι ίσως να με ευχαριστήσει για την ηδονή που μπορεί και εγώ να της έδωσα.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Μετά από λίγο με έδωσε ένα πολύ δυνατό φιλί στο στόμα και αποχώρησε αφήνοντας μια γλύκα που όμοια της είχα πολύ καιρό να ζήσω.Χαμόγελο

Πραγματικά συγκλονιστική η εμπειρία μου με την Λούση σήμερα, και σίγουρα ήταν η καλύτερη μέσα στο 2011 μέχρι φυσικά την επόμενη.Χαμόγελο

Εντύπωση μου έκανε πέρα από την προθυμία της και την πάρα πολύ καλή συμμετοχή της, και η καθαριότητα της, κυριολεκτικά έλαμπε και μοσχοβολούσε φρεσκάδα, σου ερχότανε να την πιεις στο ποτήρι.Χαμόγελο

Την συστήνω ανεπιφύλαχτα σε όλους σας και από μένα θα υπάρξουν σίγουρα και επόμενες επισκέψεις και μάλιστα σύντομα.Χαμόγελο

Τραγουδάκι αφιερωμένο στη Λούση και στις πάρα πολύ όμορφες στιγμές που μου χάρισε. Χαμόγελο

Λούση με τον Ήλιο στα μάτια σου πετάς στον Ουρανό μαζί με τα διαμάντια.Κουλ (Ελεύθερη μετάφραση by GAMEOVER).Κουλ

http://www.youtube.com/watch?v=A7F2X3rSSCU

Picture yourself in a boat on a river
With tangerine trees and marmalade skies
Somebody calls you, you answer quite slowly
A girl with kaleidoscope eyes

Cellophane flowers of yellow and green
Towering over your head
Look for the girl with the sun in her eyes
And she's gone

Lucy in the sky with diamonds
Lucy in the sky with diamonds
Lucy in the sky with diamonds, ah

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού