Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455933
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στην σημερινή τσάρκα στο εν λόγω ίδρυμα συνάντησα την Κωνσταντίνα, παλιά γνώριμη, η οποία επέστρεψε στην Αθήνα , μετά από θητεία κάποιων μηνών στην επαρχία.

Για όσους δεν την ξέρουν: Νεαρη, μελαχρινή με ίσια μαλλιά, φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια, ωραίο σωματάκι με τα απαραίτητα θηλυκά μαξιλαράκια.

Χρειάστηκε να περιμένω κάποια ώρα στο δωμάτιο, μιας και προηγείτο «φουλ πρόγραμμα».
Όταν έφτασε με χαιρέτησε φιλώντας με σταυρωτά και μιλήσαμε για λίγο.
Τα πρώτα φιλάκια και γλειψίματα στο στήθος και τον λαιμό μου. Δεκτική και στην δική μου περιποίηση.

Το στοματικό της είναι όλα τα λεφτά. Με καλή τεχνική, πολύ καλή χρήση της γλώσσας, υνιά το σημείο που απολαμβάνω περισσότερο στις συναντήσεις μας.
Αρκετές εναλλαγές στάσεων στο sex, με καλή συμμετοχή, χάδια, φιλάκια και γλειψίματα στον λαιμό, τα αυτιά και από τις δυο πλευρές.

Δεν είχαμε την ευκαιρία να μιλήσουμε μετά το τέλος, μιας και πολύς κόσμος περίμενε στο σαλόνι και χρειάστηκε να φύγει γρήγορα, δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.

Γνωστή και μη εξαιρετέα η Κωνσταντίνα. Ξέρει τι μου αρέσει και δεν διστάζει αν μου το κάνει πριν ακόμα της το ζητήσω. Η αλήθεια είναι ότι σήμερα έδειξε κάποια σημάδια βιασύνης, τις προηγούμενες φορές είχα περάσει καλύτερα μαζί της. Θα τα ξαναπούμε μόλις γυρισει από τις διακοπές της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κωνσταντίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού