Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271302
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H επιστροφή της Πάολας στην περιοχή που μεγαλούργησε κατά το παρελθόν είναι πλέον γεγονός. Σε ένα χώρο αντάξιο του ονόματός της, το γελαστό κορίτσι μου πρόσφερε άλλο ένα εικοσάλεπτο ηδονής. Η ζέστη ήταν αφόρητη , όμως το air condition, οι άδειοι δρόμοι και το άνετο πάρκινγκ βοήθησαν στο να φτάσω με την καλύτερη δυνατή διάθεση στο χώρο. Η υπηρεσία μου επιβεβαίωσε αυτό που είχα διαβάσει και στο πρόγραμμα. Xωρίς να χάσω χρόνο πέρασα στο δωμάτιο και μετά από λίγο μπήκε η Πάολα χαμογελαστή όπως πάντα. Μετά από μια σύντομη κουβεντούλα περί σχεδίων για διακοπές, έτσι για να χαλαρώσουμε λίγο, αρχίσαμε τα χάδια και τα φιλιά. Μπορώ να πω ότι τώρα είναι ακόμα πιο αισθησιακή, εκτός αν είναι απλά η ιδέα μου μετά από το μεγάλο διάστημα απουσίας της. Τα μοναδικά προκαταρκτικά της και η συμμετοχή της στο σεξ είναι η απόλυτη GFE εμπειρία. Εναλλαγή στάσεων πότε με δική της πρωτοβουλία και πότε με δική μου, αλλά στη θέα του πισωκολητού που κολάζει το τέλος είναι θέμα χρόνου...
Ο καλύτερος τρόπος για να ξεκινήσεις μια μέρα που θα ολοκληρωνόταν με Bon Jovi στο ΟΑΚΑ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού