Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καταρχην βλεπω δεν εχει γραψει ποτε κανενας για την αγνη την οποια την ειχα πετυχει πριν καιρο στο κεφαλληνιας 75 αλλα απο οτι μου ειπε εχει να δουλεψει καιρο σε αυτα τα δυο καθως δουλευει στο θησεως 35..τεσπα

μια μικρη λεπτομερει να πω οτι οσε φορες την εχω δει βγαινει σαν στραβωμενη απο το δωματιο κ της το εχω πει κιολας αλλα καμια σχεση μεσα στο δωματιο ειναι μια χαρα οποτε μην ψαρωσετε



ΕΜΦΑΝΙΣΗ--->ειναι μελαχρινη με κοντο μαλλακι φατσα τελεια ματια πρασινα αλλα της πανε πολυ πολυ ομορφη εαν κ η φατσα ειναι γλυκια κ συναμα αγρια πολυ ωραιος συνδιασμος σωματικα εχει βελτιωθει αρκετα ωραια προστυχα εσωρουχα μονο παιδια το βυζακι ειναι πολυ μικρο κ μπορει να ξενερωσετε αλλα ολα τα αλλα ειναι τελεια...κ να πω οτι φοραγε πολλλλλλλλλλλυ ψηλα ψηλοτακουνα τσοντοκατασταση δηλαδη



ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ--->μπαινει μεσα κ περνει μια ωραια στριφογυριστη πιπα για αρκετη ωρα αφου εχει γλυψει βυζια κοιλια κ τα σχετικα για ωρα....η πιπα ειναι αρκετα καλη κ την κανει για ωρα κ γλυφει Κ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ κατι που λιγες το κανουν...τωρα ανεβαινει πανω με πολυ καλο ρυθμο αισθησιακα που μ αρεσει πολυ με κραυγουλες μετα ιεραποστολικο οπου βαζει κ τα δυο ποδια στον ιδιο ωμο κατι που ειναι πολυ καυλωτικο σε συνδιασμο με ψηλοτακουνο κ μετα στα 4 οπου λικνιζε το κορμακι της πολυ αισθησιακα...





ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ--->γενικα μ αρεσει το αισθησιακο πηδημα κ πιστευω οτι εν λογω κοπελα με καλυψε πληρως εαν κ να πω την αληθεια ενα κενο υπηρχε καθως μπορει κ να ειναι λιγο ψυχρη εγω προσπαθησα κ την ανεβασα αρκετα γιατι το πιστευα αφενος κ κατα δευτερον να σπασει ο παγος....



30 ΕΥΡΩ η λυπητερη (αχαχαχαχα το εχει πει ο heelover k πεθανα στο γελιο)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2008
Όνομα κοπέλας
Αγνή
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού