Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά στο νέο στούντιο είναι και σχετικά κοντα μου.
Ο χώρος αρκετά καλός και μεγάλος,το δωμάτιο που πέρασα είχε στρογγυλό κρεβάτι και καθρέφτη με κρυφούς φωτισμούς στο ταβάνι.Η τσατσά πολύ ευγενική μου έδωσε και πετσετούλα για το ντουζάκι και με ρώτησε πώς πέρασα όταν έφευγα.
Τώρα η κοπέλα ήταν η Νατάσσα η οποία είναι αρκετά όμορφη νέα με ωραίο κορμί και μιλάει και σχετικά καλά ελληνικά.
Αλλά μάλλον δεν όσο μπορείς να δεθείς με μία κοπέλα του επαγγέλματος την οπόια την βλέπεις και για πρώτη φορά.Η πίπα της ήταν σχετικά καλή,μετά έβαλε κρέμα και με ρώτησε τη θέλω να κάνουμε και ξεκινάμε με ιεραποστολικό όπου μετά από μερικά λεπτά και μερικές ψεύτικές κραύγουλες άρχισε να κοιτά το ταβάνι με κλεφτές ματιές και περιμένε να τελειώσω.Στη συνέχεια την γύρισα ανάποδα όπου συνεχίσαμε για λίγα λεπτά ακόμα και τελείωσα.
Το συμπέρασμα είναι ότι δεν ήταν άσχημα άλλα δεν μπορώ να πώ ότι πέρασα και καλά μία μαλλον μέτρια κατάσταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2011
sorry an den borusa na se efxaristiso opos perimenes,ela ksana na su apodikso na perasis kala mazimou.
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ίσως ξαναπεράσω κάποια στιγμή.αλλα δεν έγινε και τίποτα.μην παίρνεις τόσο προσωπικά τα σχόλια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2