Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάποια στιγμή είδα στο πρόγραμμα του στούντιο το όνομα Εμμανουέλα και λέω λες να είναι η γνωστή ξανθιά ουκρανή? Έτσι πήγα να ερευνήσω από κοντά. Στο συγκεκριμένο στούντιο δεν είχα ξαναπάει. Άνετο πάρκινκ ακριβώς απέξω από το στούντιο, που είναι δίπλα από τις γραμμές του τρένου, τουλάχιστον για το Σάββατο πρωί που πήγα εγώ. Πεντακάθαρος χώρος, μάλλον πρόσφατα ανακαινισμένος. Στα θετικά η ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο και η πετσέτα σε σακουλάκι. Τελικά ήταν η γνωστή κοπέλα που έχω ξαναπάει 3-4 φορές στο παρελθόν και είχα περάσει πολύ καλά. Είναι ψηλή και εντυπωσιακή milf με ναζιάρικο ύφος. Κανονικές αναλογίες ωραίο σώμα. Έχει βάλει και 3-4 κιλά γιατί παλιά ήταν κόκκαλο. Δεν θα μπω σε λεπτομέριες μιας και η κοπέλα έχει πολύ καλές κριτικές στο παρελθόν μερικές από αυτές και δικές μου αλλά το αξίζει. Ένα θα πω: τιμάει τα χρήματα που δίνεις. Καμία βιασίνη μέχρι υπερβολής. Είναι υπομονετική και προσαρμόζεται στα ζητούμενα του πελάτη. Ζητάς ότι θέλεις ευγενικά και απλά το έχεις. Γίνεται και χαδιάρα αλλά αντέχει και σε πιο δυνατές καταστάσεις σφυροκοπήματος. Είναι από τα πολύ καλά κορίτσια του χώρου με συνέπεια. Ήταν μια πολύ δυνατή εμπειρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Jupiter1
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού