Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161870
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
για την εμφανιση της εχουν γραφτει αμφιλεγομενα σχολια.....εμενα μου αρεσει και με καυλωνει με τα δικα μου ιδιορυθμα εστω εμφανισιακα κριτηρια....βυζαρες τεραστιες φυσικες,μπουταρες,σωμα σφιχτο ,δεν την λες παχια πλεον αλλα busty.....τα κανει ολα μεχρι πρωκτικο με 120 ευρω,60 ευρω το 69,50 το γυμνο νομιζω αλλα συμφερει το τζακουζι με τα 150 ευρω που τα περιλαμβανει ολα συν πρωκτικο...αλλη φορα λεω να το τιμησω....

τωρα στα του αγωνα...πιπα πολυ καλη χωρις δοντι,αρχιδια δεν καραμελωνει βεβαια,φιλακια χαδακια παντου,γλειψιμο σε ρωγες δικες μου αλλα αφηνει και ανετα να την γλειψεις στις βυζαρες οσο θες και να τα τσιμπας....στο γλειφομουνι εχει καλη συμμετοχη και αφηνει δαχτυλα και fingerfucking.....δεν δυσανασχετει σε αλλαγες στασεων,ειναι ανετη απο θεμα χρονου και εχει και καλο socializing......

με θυμηθηκε με ρωτησε πως ειμαι αν και που θα παω διακοπες,μου ειπε οτι και αυτη φευγει αρχες αυγουστου για ρουμανια ....πολυ καλη και περιποιητικη κοπελα που σιγουρα αξιζει να τιμησει και ο καθε δυσπιστος....βγαζει γουστα τρελα με δυο λογια σε ολα τα προγραμματα....κωλο που την ειχα παρει παλιοτερα εχει ιδανικο για σφιχτη διεισδυση αλλα οχι και να ταλαιπωρεισαι να την καρφωσεις οπως αλλες ,που σφιγγονται και ετσι....αυτα για τους φιλους του κουλουριου.....συνεννοηση λιγο στα ελληνικα και περισσοτερο αγγλιστι βεβαια ακομα....δεν ειναι καλη φαινεται στην εκμαθηση ξενων γλωσσων......

προσωπικα την κραταω στα στανταρακια μου για τις αναβροχιες οταν δεν θα ξερω που να καταθεσω....ειναι εκφυλη,προστυχη,γαμιεται και της αρεσει....ειναι μια πουτανα με τα ολα της που πιστευει αυτο που κανει και το κανει καλα και επαγγελματικα...πιστευω και στο απλο περνας καλα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού