Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 368091
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για να μην τα ξαναγραφω, αυτο ειναι το αποσπασμα σχετικα με τη Λαουρα, απ' την περιγραφη της προχθεσινης επισκεψης μου στην Αθηνα:
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=7646.msg2989423#msg2989423

Μπαινω στο Κασσανδρας 3 κατω, οπου με υποδεχθηκε η ιδια η Λαουρα με τα βυζια εξω φορα παρτιδα..! Εννοειται οτι της εδωσα το 50αρικο με τη μια κ μπαινω μεσα με τη μια..!
Η Λαουρα ειναι ακριβως, οπως την περιγραφουν οι συναγωνιστες στις κριτικες τους..
Πολλη καλυτερη απ' οτι φαινεται στις φωτο, μελαχροινη, σχετικα ψηλη με πολυ ωραιες φυσικες (ή τουλαχιστον φαινονται να ειναι) βυζαρες γυρω στο 3,5αρι κι αρκετα ομορφο κ γλυκο προσωπο με ομορφα καστανα, παιχνιδιαρικα ματακια κ φαινεται σχετικα μικρη.. Για 20αρα την εκοψα..
Γενικα, μου φανηκε σα να 'ταν η μικροτερη, ομορφοτερη κ πιο αδυνατη αδερφη της Ρουμανας Αντρεα, που δουλευει στην Τριγγετοαλυσιδα τωρα κ την εχω παρει παλιοτερα, οταν δουλευε στο Φωκαιας 17 ως Σελενα.. Η Σελενα ειχε μεγαλυτερες κι ενισχυμενες βυζαρες, αλλα ηταν κ πιο γεματη γενικα, αλλα μοιαζουν αρκετα στο σωματοτυπο κ στην εμφανιση..!
Γενικα, εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απ' τις υπηρεσιες της κ γενικα δεν εδειχνε να βιαζεται καθολου, αλλωστε οπως μου 'πε, η δουλεια εχει πεσει πολυ το καλοκαιρι..
Κι απορησα, αν δε δουλευει πολυ ενα τοσο ομορφο κοριτσι σαν εσενα, ποια δουλευει..;
Τα ελληνικα ειναι σχεδον αψογα.. Πληροφοριακα μου 'πε οτι φευγει τελη του μηνα για Ρουμανια..
Κ μια μικρη λεπτομερεια, εχω την εντυπωση, οτι εχει κανει καποια αισθητικη επεμβαση στα χειλη της, ισως κ στη μυτη, οι οποιες ωστοσο ειναι απολυτα πετυχημενες.. Οποτε δεν αποκλειω να 'χει κανει μια αντιστοιχη επεμβαση κ στο στηθος, που απλα δεν ειναι εμφανης..

Κ της αφιερωνω αυτο το τραγουδακι..!
http://www.youtube.com/watch?v=lQNhVkPnf8o

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού