Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824161
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με δεδομένο ότι η κελλυ προκαλεί εθισμό και επειδή είμαι λίγο αχόρταγος Χμμμ; δεν ήταν δυνατόν να μην δοκιμάσω και το θεσπέσιο πλάσμα που λέγεται Ελένη πήγα στο εν λόγω studio για διπλό…και δεν το μετάνιωσα. η υπηρεσία ευγενική όπως πρέπει να είναι προσφέρθηκε να με κερασί και ποτάκι…Μετά από λίγη ώρα αναμονής στο σαλόνι κατέθεσα το κατοστάρικο για απλό πρόγραμμα σε διπλό και ανέβηκα στο γνωστό μου δωμάτιο 3 έκανα ένα μπανακι και περίμενα να έρθουν τα κορίτσια…Μετά από λίγη ώρα αναμονής κατέφτασαν λίγη κουβεντούλα και άρχισαν τα χαδάκια και να γλείφονται μεταξύ τους…Με το που το είδα αυτό το θέαμα δεν ήθελα τίποτα άλλο και ορμηξα και εγώ ανάμεσα γλύφοντας ς ποτέ την μια και ποτέ την άλλη…Το αυτονόητο είναι ότι είχα φτάσει σε πλήρες στύση με σα σε ένα λεπτό! Μετά ανέλαβαν να γλύψουν και εμένα περνώντας προφυλακτικό η κελλυ μου ρουφούσε δυνατά το πέος ενώ η Ελένη έγλυφε όλο τέχνη τους όρχεις μου….αφού έγινα τούμπανο ανέβηκε πάνο μου η Ελένη και άρχισε το παρτυ με εναλλαγή μετά στα τέσσερα.. δυστυχώς όμως λόγο απειρίας μου στο διπλό τέλειωσα χωρίς να πάρω και την κελλυ αλλά την αποζημίωσα με γλείψιμο στο στήθος της και δάκτυλο στο αιδοίο της που είχε υγρανθεί τρομερά….για να μην μακρηγορώ ήταν μια από τις καλύτερες και πρωτόγνωρες εμπειρίες μου…για την καθαριότητα δεν έχω να πω κάτι το είχα γράψει στην προηγούμενη κριτική απλά πεντακάθαρος χώρος…η κελλυ ήταν αστέρι όπως πάντα βέβαια όσο για την Ελένη το κορίτσι κατέχει τρομερό κορμί που σου βγάζει τρελά γούστα…Αυτά. (το 10 στο parking το βάζω γιατί πήγα με τα πόδια 2 βήματα μένω από εκεί)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κέλλυ
Υπηρεσίες
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού