Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288335
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ακόμα μία φορά γυρίζω από τη Βαρβάρα απόλυτα ικανοποιημένος. Έτσι δεν θα κουραστώ να γράψω μία ακόμη κριτική γι αυτήν την κοπέλα . Βράδυνη επίσκεψη λοιπόν στο συγκεκριμένο στούντιο. Κατάθεση του παράβολου των 50 και είσοδος στο δωμάτιο. Το δωμάτιο είναι αρκετά μικρό ,όμως διαθέτει ντους . Έτσι έκανα ένα ντουζάκι και ξάπλωσα περιμένοντας τη Βαρβάρα. Πράγματι μετά από λίγο ανοίγει η πόρτα και κάνει την είσοδό της η κύρια . Με χαιρετάει και βγάζει όλα της τα ρούχα. Θαύμασα την κορμάρα της. Για όσους δεν την ξέρουν ,πρόκειται για γυναίκαρα . Ψηλή με πολύ καλές αναλογίες ,όμορφο πρόσωπο με μαύρα μαλλιά . Καταγωγή από Ουκρανία. Ξαπλώνει λοιπόν στο κρεβάτι και ξεκινάμε τα προκαταρκτικά . Φιλιά στο στόμα (χωρίς γλώσσα) ,στο λαιμό και πίσω από αυτιά . Με τρέλανε και με απογείωσε. Άρχισα κι εγώ να τη φιλάω στο πρόσωπο και στο λαιμό και να γλύφω τις υπερμεγέθεις ρώγες της. Κάποια στιγμή ήρθε η ώρα του στοματικού . Ξάπλωσα ανάσκελα και ήρθε από πάνω μου . Αρχικά με έγλυψε στο στήθος ,την κοιλιά και τους μηρους. Μετά ξεσπάσε η θύελλα. Άρχισε να γλύφει με μανία τα @@. Μιλάμε μου τα έκανε μπάνιο. Στη συνέχεια φορέσε το σκουφι και μου πήρε μία από κορυφαίες πιπες της ζωής μου. Το έκανε ακριβώς με τον τρόπο που μου αρέσει. Δηλαδή χωρίς χέρια και με γλυψιμο όλου του κορμού του πέους ενώ εκείνο είναι κολλημένο στο σώμα . Η αίσθηση ήταν τόσο έντονη που φοβήθηκα μη τελειώσω. Έτσι τη σταμάτησα και της ζήτησα να το κάνουμε σε ιεραποστολική στάση. Δεν άντεξα και πολύ . Μέσα σε λίγα λεπτά κατέθεσα. Μετά το τέλος δεν με άφησε να βγω από μέσα της αλλά με πιέζε με τέτοιο τρόπο λες και ήθελε να με στραγγίξει τελείως. Της το είπα και γέλασε σύμφωνοντας. Κάποια στιγμή βγήκα και κάθισαμε και μιλήσαμε για λίγο . Κατόπιν με καληνύχτισε με ένα φιλί και ανανέωσαμε το ραντεβού μας για άλλη φορά ,σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2011
Ηλία Ηλιού 82? Να υποθέσω ότι γιόρταζε σήμερα;
21 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα,χα! Καλό ! Εγώ πάντως πήγα στις 19-07, όχι στις 20.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2