Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124454
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Λαιμα έχει τις προδιαγραφές της γυναίκας που μου αρέσει. Ψηλή, με πιασίματα, χωρίς σε καμία περίπτωση να είναι παχιά, πλούσιο στήθος, έστω και ενισχυμένο, αλλά με πολύ καλή αφή. Αγαλματένια πόδια, ανάλογη περιφέρεια. Ξανθή, με πολύ κοντά μαλλιά, κάτι που τονίζει τα εκφραστικά μάτια της και τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά της.

Πολύ φιλική, γελαστή και κοινωνική στο σαλόνι, δεν χρειάστηκε μεγάλη προσπάθεια από πλευράς της για να περάσω στο δωμάτιο, μιας και ουτως ή άλλως είχα ανηφορίσει στο βουνό επί τούτου..

Γελαστή και κεφάτη ήρθε στο δωμάτιο, μετά από σχετικό χρόνο αναμονής.
Λίγη κουβέντα, φιλάκια, χάδια, αγκαλιές και σιγά σιγά ο «μικρός Cheyenne» ξυπνούσε. Δεκτική και πρόθυμη στα δικά μου γλειψίματα σε όλο το σώμα της, όπως και στην ευαίσθητη περιοχή, όπου οι αντιδράσεις της, ήταν πέρα για πέρα αληθοφανής.
Τα στοματικό της κυμάνθηκε σε πολύ υψηλή επίπεδα. Deep throat, παιχνίδια με την γλώσσα σε όλο το μήκος.
Δυο στάσεις ήταν αρκετές, αλλά με μεγάλη διάρκεια η κάθε μια, στη διαδικασία του sex. Τα τέσσερα και ιεραποστολικά, με θαυμάσια συμμέτοχη, προτάσεις άλλοτε πρόστυχες, άλλοτε τρυφές, αναστεναγμούς, εκφράσεις που συνηγορούσαν για μια άψογη συνεδρία.
Λίγη κουβέντα, φιλάκι και αποχώρηση.

Μια γυναίκα ναζιάρα, παιχνιδιάρα, υπομονετική, με άψογη τεχνική, υψηλή διάθεση παρόλο που ήταν στο τέλος της ημέρας και παρερχόταν από διπλοβαρδια..
Αυτό που με γοητεύει περισσότερο είναι η sexy φωνή της, κάτι που δεν μπορούμε να διαπιστώσουμε σε φωτογραφίες.
Από τα κορίτσια που ξέρουν να ικανοποιούν και τον πιο απαιτητικό άντρα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λαιμά, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Λαϊμά
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού