Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 382537
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Κυριακής και μετά από χαλαρό ποτό με φίλους ο δρόμος και οι ορέξεις μου με έφεραν στο συγκεκριμένο στουντιάκι.

Οι επιλογές ήταν δύο. Σοφία (με κοντό μαλλί, όχι όπως στις φωτό του σάιτ) και Αντριάννα. Επέλεξα την Αντριάννα. Κοντούλα Ρουμάνα, με ωραία επιδερμίδα, μικρό βυζάκι, συμπαθητικό προσωπάκι, ξανθό μαλλί (αλλά πολύ τζελ).

Ξεκινάμε με χάδια, να τρίβει τα βυζάκια της στο εργαλείο μου, φιλιά στο λαιμό. Συνέχεια με πίπα, αλλά εκεί το χάνει διότι δεν περιποιείται τα μπαλάκια. Ηρθε η ώρα να ανταποδώσω το γλύψιμο, όμως εκεί χαλάστηκα γιατί δεν δέχθηκε να τις βάλω δαχτυλάκι. Και πάμε στο κυρίως...μενού. Αρχικά αυτή από επάνω, μετά στα τέσσερα και μετά εγώ από επάνω. Καλή αν και τα προσποιητά βογγητά με ξενέρωσαν να πω την αλήθεια...Δυσκολευόμουν να τελειώσω. Η κοπέλα ήταν φιλότιμη, αλλά ίσως από τα ποτά που είχα πιει, ίσως δεν ξέρω και γω τι, δεν μπορούσα να φθάσω στην κορύφωση. Και εκεί έσωσε την παρτίδα η Αντριάννα, η οποία μου πρότεινε να τελειώσω στο σώμα της. Ξαπλώνει, εγώ πάω από πάνω και με την δική της βοήθεια ήρθε το τέλος και το στομαχάκι της γέμισε με τα σκάγια μου...

Μια φιλότιμη κοπέλα, η οποία θα προσπαθήσει να σε ευχαριστήσει. Ισως ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
12
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού